• Головна
  • «Щоб люди сказали: хочу туди приїхати» - як у Слов’янську рейв-рух рекламує Донеччину
14:17, 4 липня 2020 р.

«Щоб люди сказали: хочу туди приїхати» - як у Слов’янську рейв-рух рекламує Донеччину

«Щоб люди сказали: хочу туди приїхати» - як у Слов’янську рейв-рух рекламує Донеччину

Білокузьминівські скелі та рейв – здавалося б, який зв’язок між цими двома фразами?

Трохи раніше ми розповідали про те, як у Слов’янську на карантині влаштували онлайн рейв вечірку. Запросили чотирьох діджеїв та зробили трансляцію їх виступів зі студії звукозапису на всю ніч. Організував це засновник проєкту Shum.RaveЄвген Скрипник в рамках онлайн-проєкту «На карантині з Plan B».

Читайте: Культурне життя та пандемія: як у Слов'янську організували карантинну рейв-вечірку

Онлайн-вечірками усе не завершилось. Наступним кроком стала зйомка діджейського сету біля Білокузьминівських скель.

В чому унікальність події? Для початку, у виборі локації. Якщо ви не в курсі, то Білокузьминівські крейдові скелі – це унікальна геологічна пам’ятка природи. Породи складені пластами з прожилками кременів верхньої крейди (90 млн років тому).

Головна «фішка» у поєднанні мальовничого краєвиду, який підкреслює спеціальне світло, та якісного звуку. Для глядача чи стороннього спостерігача це створить ефект, наче подія відбувалася десь на іншій планеті чи у каньйоні в Америці.

Євген Скрипник розповів, що загалом зараз знімають три відеоролика, які будуть красивими промо для Донеччини. Білокузьминівка – це перша локація. Кінцевий результат усієї «магії» на Білокузьминівці – годинне відео, в якому виступає діджейка Анастасія Podryzhanya.

«Щоб люди подивилися і сказали: вау, хочу туди приїхати. Мені розповідали, що у школах Вінниці вивчають про Білокузьминівські скелі, а у нас про них багато хто не знає»

До речі, сайт 6262 вже писав про це місце. 

Читайте: Куда поехать на выходные. Меловые скалы Белокузьминовки

На думку Євгена, у Донецькій області безліч місць, які можна прорекламувати таким чином для туристів України та усього світу.

Ідея створення таких відео народилася тоді, коли Євген побачив виступ австралійського електронного гурту RÜFÜS DU SOL, який зняли у національному парку Джошуа-Трі (південно-східна Каліфорнія). Раптом він згадав, що бачив фото Білокузьминівки, яка здалася схожою на американський національний парк.

«Я подумав: було б прикольно щось таке зняти, бо я сам ніколи на цих скелях не був»

Знімали діджей-сет на Білокузьминівці протягом шести годин з декількох планів. Важливу роль відігравали лампи та лазери для підсвітлення скелі, неба та околиць – промені світла було видно у Краматорську та Дружківці. Було 18 ламп matrix, 18 прожекторів hotbeam, дим-машини, генератори туману, генератор електроенергії, монітори на діджея та діджейські деки, проектори. На думку Євгена, такий перелік техніки ще досить скромний. Над процесом зйомок на скелях працювали близько 10 людей.

Виявилось, що про зйомки на Білокузьминівці треба було завчасно попередити РЛП Краматорський. Але цей момент узгодили.

Незважаючи на те, що виглядало усе масштабно та, навіть, епічно, значного шуму від музики не було, тобто ніякого «гупання на все село». Були тільки монітори, щоб діджейка чула, що грає. Місцеві люди бачили, що біля скель щось відбувається незвичайне, підходили подивитися, - каже Євген.

«Навіть ми сиділи в якихось 70 метрах і нам було тихо. І люди відповідальні за лазери та прожектори казали, що не звикли працювати в тиші без натовпу. Місцевим подобалось, запрошували приїжджати ще»

Далі − зйомки діджеїв ще на двох не менш мальовничих локаціях, але яких саме – поки залишається секретом. Доречі, відео з Білокузьминівки має вийти 10 липня.

Захід відбувається (відео виготовлено) за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #музика #культура #карантин #діджеї #Білокузьминівка #природа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...