• Головна
  • Слов'янці про можливість виїзду за кордон: 28% готові залишити країну
СТАТТЯ
09:11, 7 лютого

Слов'янці про можливість виїзду за кордон: 28% готові залишити країну

СТАТТЯ
Фото: 6262

Фото: 6262

Нещодавно в Інстаграм-сторінці 6262 ми провели опитування серед підписників-слов'янців, в якому взяли участь близько 100 громадян.

Питання було простим: "Чи хотіли б ви виїхати до іншої країни на постійне місце проживання в разі відкриття кордонів?"

Результати опитування показали, що 28% респондентів готові виїхати на постійне місце проживання за кордон, в той час як 57% відповіли, що не хотіли б залишати свою країну в таких умовах. Ще 15% респондентів не визначилися з відповіддю.

Ці цифри свідчать про те, що більшість мешканців Слов'янська, попри труднощі війни, все ж готові залишатися в Україні. Згідно з останніми даними, на території Слов'янської громади наразі проживає близько 56 тисяч осіб.

Слов'янці активно продовжують працювати в умовах війни, розуміючи важливість своєї роботи для стабільності міста та країни. Так, на комунальних підприємствах працює понад 1200 осіб, які забезпечують місто водою, теплом та електрикою. Медичні працівники надають допомогу хворим, а вчителі продовжують навчати дітей навіть у такий складний час.

Залишаючи місце для нових поколінь, у Слов'янську не зупиняється і процес народжуваності. Тільки за минулий місяць у місті народилося 56 дітей, що є ще одним свідченням того, що життя триває, навіть під час війни.

Це опитування показує, що більшість слов'янців налаштовані на стабільність і прагнуть будувати своє майбутнє в Україні, попри всі виклики, з якими зіштовхується країна.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Війна росії проти України #Новини Донеччини #еміграція #внж #життя за кордоном #виїхаит за кордон #перетин кордону
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...