
14:10, 20 березня 2024 р.
Мешканець Слов’янська поширював заклики атакувати Київ і підтримував російські війська - його затримали

Мешканця Слов’янська, який поширював у соцмережі заклики про атаки на Київ, заарештували.
Чоловіка, який підтримував збройну агресію росії проти України, затримали і повідомили про підозру.
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
У травні–липні 2022 року проросійськи налаштований чоловік поширив через власний акаунт у забороненій соціальній мережі відеоролик на підтримку учасників збройних формувань із Чеченської Республіки, які беруть участь у повномасштабному вторгненні рф на територію України.
Також цей чоловік розповсюджував повідомлення користувачів так званих Z-спільнот про обстріли нібито українськими захисниками Донецька.
Слов’янець активно репостив зневажливі й хибні висловлювання інших прихильників війни про українську владу і Збройні Сили України, в тому числі, що стосувались воїнівбатальйону «Азов».
Ще мешканець Слов’янська поширював заклики щодо атак на Київ і, зокрема, на адміністрацію Президента.

Суд задовольнив клопотання прокурорів щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Максимально чоловіку загрожує 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:39
16:17
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
19:21, 10 березня
23:52, 3 березня
12:53, 14 березня
9
live comments feed...
Коментарі