09:40, 25 лютого
25 лютого 2022 року у Слов’янську - що відбувалось
Продовжуємо згадувати події 2022 року, які відбувалися в Україні і, зокрема у Слов’янську.
Зранку 25 лютого президент України Володимир Зеленський звернувся до українського народу.
Голова Слов’янської ВА Вадим Лях у той день провів нараду із заступниками та розповів, як живе Слов'янськ.
"По информации на сейчас — в городе все спокойно. Газ, вода, тепло, электроэнергия подается потребителям. Мусор вывозится. Минимальная уборка улиц силами «Благоустроя» ведется".
Детальніше читайте тут: Вадим Лях провів нараду із заступниками та розповів, як живе Слов'янськ сьогодні
У той день автобуси не виходили на рейс, але безкоштовно курсували тролейбуси.
Читайте також: Як минула для України ніч з 24 на 25 лютого - ОНОВЛЕНО
25 лютого 2022 року Укрзалізниця скасувала низку поїздів по всій країні.
"З 25 лютого скасовано приміські поїзди Київського регіону, що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростені, Тетеріва, Малина та між цими пунктами. Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.
В Одеському регіоні скасовані поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв — Херсон, Херсон — Вадим та Христинівка — Умань. У центральному регіоні скасовані поїзди Запоріжжя — Новоолексіївка та Мелітополь — Запоріжжя.
У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням Львів — Лавочне — Чоп з 25 лютого та зворотно з 26 лютого.
Також скасовані електропоїзди сполученням Харків — Козача Лопань, Мерчик — Тростянець — Смородине та Тростянець — Смородине — Люботин.
Скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків — Бахмут, Харків — Лозова — Краматорськ та Харків — Слов’янськ не курсуватимуть до подальших вказівок.
Поїзди Маріуполь — Південнодонбаська курсуватимуть лише до Волновахи, поїзди з Лимана, Ізюму та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Поїзди сполученням Лантратівка — Кіндрашівська-Нова обмежуються по станції Новий Айдар", - писали тоді на сторінці компанії.
Національний банк України тоді ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.
Також 25 лютого 2022 року батальйон спеціального призначення "Донбас" в/ч 3035 запрошував мешканців міста і не лише, долучатися до захисту країни.
Для того, щоб стати військовим "Донбасу", варто було прийти до частини з паспортом та військовим квитком. Людей оформлювали протягом декількох годин.
У той день у Слов’янську так само залишалися черги в банкомати:
Також 25 лютого 2022 року у Слов’янську ввели світломаскування і попросили людей не вмикати вночі світло та ліхтарі.
"Жителям багатоквартирних будинків та приватного сектору слід не вмикати світло без зайвої потреби, зашторювати вікна, гасити вуличне освітлення біля свого житла", - йшлося тоді в повідомленні.
Тим часом слов’янці йшли записуватись до територіальної оборони. За словами очевидців, які там перебували, людей у чергах було доволі багато. Усі були налаштовані рішуче. Серед людей були і резервісти, які були скликані, і звичайні мешканці, які вирішили стати на захист нашої держави.
Навідміну від Києва, одразу в ТРО ніхто не видавав зброю людям. Спочатку треба підписати контракт, в якому визначаться, у якій саме сфері діяльності може бути корисним той чи інший.
У Святогірській громаді 25.02.2022 року ввели комендантську годину - з 22 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин.
До жителів звернулася патрульна поліція.
Читайте: Ситуація в містах Слов'янськ та Краматорськ спокійна - патрульна поліція
Це був тільки початок, а велика війна набирала обертів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:05
17:45
Вчора
17:07
Вчора
16:03
Вчора
15:13
Вчора
14:42
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:04, Сьогодні
15:50, 16 листопада
18
08:04, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі