• Головна
  • Правильний вибір відеокамер та об'єктивів для зовнішнього спостереження
Реклама
11:00, 17 листопада 2022 р.

Правильний вибір відеокамер та об'єктивів для зовнішнього спостереження

Реклама
Правильний вибір відеокамер та об'єктивів для зовнішнього спостереження, фото-1

Задаючись питанням, як вибрати камеру відеоспостереження, може здатися, що це серйозний процес, який вимагає спеціальних навичок та знань. Насправді якщо розібратися, то в цьому немає нічого складного. Є головні фактори, на які слід звертати увагу при покупці:

  • кріплення;
  • кут огляду;
  • тип діафрагми;
  • величина фокусної відстані;
  •  місце розташування.

Щоб зробити правильну покупку, потрібно ознайомитися з цими характеристиками.

Кріплення

Перетини матриць індивідуальні, тому всі об'єктиви можуть бути однаково придатні до роботи з ними. Є універсальна градація варіантів кріплень: CS, М12 і С. CS та C використовуються при монтажі професійної апаратури, М12 – для встановлення пристроїв невеликого розміру, тому для об'єкта великих габаритів воно непридатне.

Оглядовий кут об'єктива

Розмірковуючи над питанням про те, як вибрати об'єктив для відеокамери спостереження, необхідно брати до уваги його градус огляду. Він може бути сфокусований на точкових об'єктах або охоплювати велику ділянку простору. Для розміщення апаратури в довгих коридорах або вздовж стін будівель слід набувати вузькопрофільних моделей, градус у яких не перевищує 30⁰.

Для монтажу в кабінетах та залах варто вибирати обладнання із середніми показниками (30⁰-70⁰). Широкоформатні лінзи з кутом понад 70⁰ доречно встановити у вхідній зоні маленького приміщення. Одного такого елемента буде достатньо для контролю подій у кімнаті.

Слід зазначити, що картинка з різних лінз буде різною: при куті в 30 градусів вона буде чіткішою, з її збільшенням зображення втрачатиме свою чіткість.

Тип діафрагми

Не бажаючи ламати голову над тим, де купити якісну камеру для спостереження, слід звертатися до фахівців, які допоможуть з вибором, а також розкажуть про всі нюанси, зокрема діафрагми. Це виважене, обдумане та гарне рішення.

Ця деталь, що відповідає за розподіл кількості світла, що проходить через чутливу матрицю, і від неї залежить якість відео, що подається. При її мінімальному розмірі кількість світла, що на неї потрапляє, також невелика. Найчастіше віддають перевагу саме таким приладам.

Фокусна відстань

Камера зовнішнього спостереження має параметр, який визначає кутові розміри простору, що охоплюються обладнанням, та буває фіксованим чи змінним. Перший варіант дозволяє отримати якісне зображення, другий має широку сферу застосування, а відео все також залишається якісним. Відстань фокусу в таких приладах становить від 2,6 до 18 мм і може бути застосована як у професійному обладнанні, так і більш маленьких видах.

Місце розташування

Важливим критерієм є місце розміщення елементів організації безпеки, оскільки техніка для зовнішньої установки має міцний корпус, що не пропускає вологу та пил. Для організації безпечних умов у приміщеннях можна вибрати менш міцні системи у пластикових корпусах. При монтажі у темних місцях краще брати пристрій із невеликим кутом лінзи.

Знаючи основні критерії при виборі камери, неважко придбати систему відеоспостереження, яка підходить саме для конкретного об'єкта. Немає універсальних моделей, які підійшли б для застосування в будь-яких умовах. Для правильного вибору при придбанні важливо не приймати поспішних рішень та вивчити доступні пропозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#камери відеоспостереження #відеоспостереження #Камера зовнішнього спостереження #безпека #охорона #Viatec
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...