
12:17, 3 січня 2022 р.
2Люди року 2021 по версії сайту 6262

Сайт міста Слов’янська протягом року робив інтерв’ю з багатьма цікавими особистостями. Ще більше, звичайно, залишилися поза кадром.
При цьому, ми вирішили зробити для себе свій особистий рейтинг людей 2021 року, про яких ми коли-небудь писали чи згадували.
Максим Марченко - комбриг 28 ОМБР
Максим Марченко - полковник, комбриг 28 окремої механічної бригади ім. лицарів зимового походу. Чоловік народився і вчився у Слов’янську. Згодом Максим закінчив військовий інститут, починав з командира взводу. Коли Слов’янськ знаходився в окупації, Марченко вже виконував бойові задачі під Горлівкою. Його сім’я на той момент була в окупованому місті.
Він брав участь у боях за Дебальцеве, проходив службу у добровольчому батальйоні Айдар, втрачав друзів і підлеглих. А зараз активно виконує свої обов’язки командира бригади.
Детальніше його історію ви можете прочитати за посиланням:
Юрій Овсянник - патологоанатом

У часи пандемії ми почали особливо цінувати лікарів. Про багатьох з них ми писали і до того, але цього року журналістці сайту міста Слов’янська довелося поспілкуватися з місцевим патологоанатомом. Це людина, яка щодня зустрічається зі смертю.
Про те, чому він вибрав таку роботу, як йому працюється під час пандемії і на скільки важливою є робота лікарів читайте у статті: "Головне - не брати додому думки про роботу, бо це початок кінця", - патологоанатом зі Слов'янська про свою професію
Кость Бялік
Кость Бялік - не просто час від часу працює в Індії, він не просто живе там, він досліджує. Дослідження країни фарб Холлі, гострої їжі і палаючого сонця почалися з першої робочої поїздки. Після цього Костю довелося побувати і в горах, і біля океану, він відвідував національні свята, потоваришував з місцевими жителями мі завів свій ютуб, де порівнює життя в Індії та Україні.
Детально про це можна подивитися у відео:
Катерина Гончар

Катерина Гончар з’являлася в наших матеріалах декілька разів. Жінка веде курси української мови в Теплиці і майже повністю перейшла на українську у житті.
Також ви могли про неї почути як про одну з відповідальних матусь, яка однією з перших у Слов’янську запропонувала своєму синові зробити вакцинацію проти коронавірусу.
Детальніше про жінку читайте в матеріалі: "Я думаю вже українською". Історія Катерини, яка перейшла на рідну мову у Слов’янську
Олександр Дерев’янко та Олександр Гнатко - військові
Обидва Олександри мають більше 50 років і обидва захищають нашу країну від окупантів. Чоловіки мають довгий і цікавий військовий шлях.
Олександр Гнатко - капітан ЗСУ. В армію чоловік пішов у серпні 2014 року, одразу після звільнення міста від проросійських терористів. На той момент йому було 50 років. У військкоматі чоловіка не прийняли, тоді він пішов до батальйону "Донбас". Пізніше, разом з товаришами по службі, пішли у 28 бригаду.
Олександр Дерев’янко (Бєлий) - солдат ЗСУ. Пішов воювати у 2014 році. Інакше вчинити, каже, не міг. Чоловіки мають захищати свою Батьківщину, тому побачивши події у Слов’янську, не мав сумнівів. Спочатку Олександр потрапив до батальйону "Донбас", потім був "Айдар", тепер - 28 бригада.
Читайте: “Мужчины должны воевать”. Історія військового зі Слов’янська
Потім були Широкине, Дебальцеве та багато інших бойових зіткнень. Але це вже інша історія.
А відео про них ви можете подивитися тут:
Казначеєви Андрій та Світлана
Тренери Андрій та Світлана Казначеєви відомі у всьому спортивному колі України. Їх вихованці вже не вперше отримують золото та б’ють рекорди на паралімпійських змаганнях по всьому світові.
Цей рік - не виключення. Серед усієї збірної України наші спортсмени під керівництвом тренерів Казначеєвих здобули високі результати на змаганнях. У скарбничці Слов’янців, золото, срібло, бронза і декілька світових рекордів.
Згодом Андрій Казначеєв отримав орден Ярослава Мудрого.
Детальніше про їх життя і роботу дивіться у відео:
Римма Багнюк - пауерліфтерка
Римма Багнюк - чемпіонка світу з паверліфтингу, яка встановила на змаганнях світовий рекорд. Насправді дівчина є студенткою, але активно займається спортом. Має і свої додаткові хоббі.
Як дівчина з інвалідністю йшла до своєї мети, скільки тренувалася і як здобувала перемоги, розказала сама Римма та її тренери в інтерв’ю для нашого сайту. Його можна подивитися:
Минулого року ми також робили таку підбірку. Ось вона: Люди року у Слов’янську за версією 6262.com.ua
А хто особисто для вас став людиною року?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:20
Вчора
18:10
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:42, 7 квітня
18:03, 7 квітня
2
09:41, 1 квітня
19
11:48, 12 квітня
1
21:58, 12 квітня
35
live comments feed...
Коментарі