• Головна
  • Як у Слов'янську проводять вихідні - фото з соцмереж
Новина
14:17, 15 жовтня 2021 р.

Як у Слов'янську проводять вихідні - фото з соцмереж

Новина
Як у Слов'янську проводять вихідні - фото з соцмереж

Сайт 6262.com.ua поскролив соцмережі, щоб дізнатися, чим у вихідні займаються мешканці Слов'янська.

Для багатьох мешканців Слов'янська настали довгі святкові вихідні. 14 жовтня був День захисників і захисниць України, тому є ті, хто відпочиває аж до 18 жовтня.

Чотири поспіль вихідних дні - гарна нагода зайнятися тим, на що не вистачало часу після роботи. Багато хто одразу кидається у хатні справи та переглядає списки невиконаних обов'язків. А хтось спочатку приділяє час собі та відпочинку.

Ми вирішили дізнатися, чим займалися мешканці Слов'янська у перший з чотирьох вихідних. Для цього сайт 6262 подивився, чим люди ділилися на своїх відкритих сторінках в Instagram.

Виявилося, що більшість віддали перевагу відпочинку на природі чи просто прогулянкам містом, збирали листя та милувалися осінню. Хоча є й такі, хто просто сидів вдома і фоткався у дзеркало.

А чим ви займаєтеся у ці вихідні? Пишіть у коментарі.

Більше цікавого - у нашій групі Viber

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #вихідні #відпочинок #Instagram #соцмережі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...