
15:10, 14 вересня 2023 р.
"Білі янголи" евакуювали з села на Лиманщині останню дитину

Із села Зарічне Лиманського громади евакуювали останню дитину.
Зазначається, що 9-річний Тимофій залишався єдиною дитиною, яка мешкала в селі. Всі інші неповнолітні були евакуйовані до безпечних регіонів.
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Краматорська та Слов'янська.
"Хлопчик жив із бабусею у будинку, де через обстріли не залишилося жодного вікна. Поліцейські переконали жінку виїхати з онуком хоча б до Лиману, де підготували для них будинок", - розповіли поліцейські.
Зарічне розташовано на межі Донеччини та Луганщини та потерпає від постійних обстрілів росіян. Тому поліцейські вмовляють місцевих мешканців виїхати до безпечного територій.
На евакуацію погодилася 77-річна жінка з онуком. Дитина перечікувала потужні прильоти в кімнаті, бо підвалу в оселі немає.
"У визначений час екіпаж "Білий Янгол" із ювенальним поліцейським прибув за родиною. Тимофія із бабусею доставили до Лиману, де правоохоронці заздалегідь знайшли для них житло. Там у хлопчика буде своя кімната та навіть настільний футбол", додали у відомстві.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
09:07, 24 березня
38
09:07, 24 березня
35
11:32, 28 березня
09:42, Сьогодні
9
live comments feed...
Коментарі