• Головна
  • Інваспорт: слов’янський спортсмен став срібним призером Кубку світу з академічного веслування
17:33, 21 червня 2023 р.

Слов'янський спортсмен виборов друге місце на змаганні з академічного веслування  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору проходили.

Кубок світу з академічного веслування проходив 16-19 червня в італійському місті Варезе.

Про це повідомляє Управління фізкультури та спорту ДонОДА.

"У складі паралімпійської збірної України Донецьку область гідно представили два заслужені майстри спорту", - йдеться у повідомленні.

Так, слов'янець Ярослав Коюда посів друге місце у класі змішаних пар PR2 Mixed double разом зі спортсменкою Дніпропетровщини Світланою Богуславською.

Окрім нього, представник Бахмута Роман Полянський став переможцем у класі PR1 Men's single – в "одиночці" серед чоловіків.

Загалом команда України виборола 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди, що дозволило українцям посісти 4 сходинку командного заліку серед 19 країн-учасниць.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)