Реклама
17:09, 4 квітня 2023 р.

Як вибрати сучасний Powerbank

Реклама

Powerbank не дасть користувачеві залишитися без зв'язку та доступу до Інтернету, при раптовому вимкненні живлення. Батарея більшості мобільних телефонів працює приблизно добу. Міркування для вибору гідного портативного акумулятора включають його розмір, вагу, підключення та затверджені методи заряджання. На сайті Smartfox споживач знайде інформацію стосовно всіх перелічених параметрів.

Як розрахувати потужність

Перше, що потрібно враховувати при виборі акумуляторної батареї – це місткість. Вона визначає, скільки разів і які гаджети можна заряджати під час подорожі, а також показники ємності зовнішнього акумулятора. Потужність зазвичай виражається виробником у міліамперах на годину або мА/г.

Заявлені обсяги повербанку рідко збігаються з реальними обсягами. На практиці акумулятор місткістю 20 000 мА/г забезпечує лише 17 000–18 000 мА/г для підключених пристроїв, та й то не завжди. Однак це очікувано, оскільки частина ресурсу в кінцевому підсумку має бути втрачена у вигляді тепла, а частина має бути використана для обміну напругою.

Різноманітні види пристроїв:

• Компактний варіант. Завжди можете брати з собою моделі місткістю від 3000 до 5000 мА/г. Їх розмірів вистачає лише на одну або дві батареї смартфона і важать вони 100-150 грамів. Їх абсолютно недостатньо для планшета. Дешевизна означає, що батареї малої місткості часто позбавлені таких корисних функцій, як швидка зарядка. Однак деякі з них є спеціалізованими версіями, які можуть дистанційно живити iPhone або «приклеюватись» до його задньої частини.
• Типовий повербанк. Найчастіше рекомендується купити зовнішні батареї з місткістю 10 000–15 000 мА/г. Ці пристрої важать близько 200 грамів, тому носити їх у кишені чи невеликій сумці вже не так зручно. Проте в рюкзаку вони малопомітні. При цьому більшість мобільних телефонів можна повністю зарядити тричі за один цикл акумулятора. 
• Великий Power Bank. Зовнішні батареї місткістю 20 000-30 000 мА/г підійдуть тим, кому не важко взяти з собою додаткові 500-700 грамів. Їх достатньо для живлення ноутбуків протягом тривалого періоду часу або для подорожі протягом тижня без використання розетки. Сучасні ноути з Windows сумісні з заряджанням по типу Type-C. Однак не всі павербанки можна використовувати для підзарядки лептопа. Тут необхідно обрати модель з вихідною енергією не менше 15 вольтів на одному з підключень.
• Зовнішній акумулятор для відпочинку. У продажу є зовнішні акумулятори зі стандартними розетками 220 В і об’ємом понад 100 000 мА/г для використання під час водіння. Звідси користувач може живити стаціонарний ПК з дисплеєм і всіма додатковими компонентами, а також заряджати смартфон й ноутбук. Або портативний холодильник для пікніка.

Блок такого розміру, що пропонується в Україні важить три-чотири кілограми, якщо не більше. Це надто важко, щоб носити в руках, але він може бути дуже корисним під час подорожі далеко від цивілізації, оскільки займає небагато місця у багажному відсіку. 

Важливі стандарти швидкої зарядки

Кількість електричної потужності (вимірюється у вольтах), яку може прийняти акумулятор пристрою та віддати зарядний пристрій, визначає швидкість заряджання. Швидке заряджання споживає від 18 до 100 Вт електроенергії, тоді як стандартне повільне заряджання споживає від 5 до 10 Вт. Доволі оптимальним рішенням стане Power Bank Hoco зі швидкою зарядкою.

У смартфонах, планшетах і ноутбуках різних виробників використовуються різні методи швидкої зарядки. Перш ніж купувати акумулятор, переконайтеся, що він підтримує стандарти, які сумісні з вашими пристроями. Щоб отримати суттєву знижку слід купувати товар оптом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#SmartFox
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...