Реклама
12:09, 26 листопада 2022 р.
Як вибрати найкращий наколінник для вас?
Реклама
Біль у коліні може бути дуже неприємною для всіх, але особливо для тих, хто любить активний спосіб життя.
Виберіть правильний наколінник, який підтримуватиме вас під час занять спортом та повсякденного життя або для відновлення після травми.
Чи знаєте ви, що біль у коліні є однією з найпоширеніших скарг, яка зачіпає людей майже різного віку? Біль у коліні може бути результатом травми, наприклад розриву зв'язки або розриву хряща. Але також і медичні стани, включаючи артрит, подагру та інфекції, можуть викликати біль у коліні.
Біль у коліні може бути дуже неприємним для всіх, але особливо для тих, хто любить активний спосіб життя! Командні види спорту, ходьба, біг, походи або навіть підняття важких речей - це лише деякі з численних видів діяльності, які біль в коліні може перервати або обмежити.
Яке рішення? Бандажі колінного суглоба допомагають подолати ці проблеми і повернути вас до улюблених занять. Але які саме вам підходять? Існують різні варіанти, які допоможуть полегшити біль, який ви відчуваєте. Конкретний продукт для підтримки коліна, який вам потрібно вибрати, багато в чому залежатиме від того, з яким болем у коліні ви маєте справу, і які дії ви хотіли б виконувати.
Коли носити наколінник?
По-перше, давайте трохи заглибимося в анатомію вашого коліна: ваш колінний суглоб включає кістки, хрящі, зв'язки, сухожилля і м'язи. Цей суглоб має значний діапазон рухів та несе велику вагу (фактично вага всього тіла).
Наколінник сконструйований так, щоб зменшити рух таким чином, щоб захистити ваше коліно. Як правило, колінний бандаж слід вибирати в залежності від ситуації, і він повинен допомагати розподіляти тиск навколо коліна.
Наколінники слід одягати, якщо у вас біль у коліні або якщо ви хочете запобігти травмам при контактних видах спорту, таких як баскетбол або футбол, де висока ймовірність травми коліна. Деякі скоби стабілізують коліно, якщо воно зазнає травм. А дехто фіксує коліно, щоб оптимізувати загоєння після травми.
Фіксатори коліна також можна використовувати в реабілітаційних цілях, наприклад після травми передньої хрестоподібної зв'язки. Корсет забезпечує повільний, обмежений рух, дозволяючи пацієнту поступово відновлювати діапазон рухів. Після загоєння функціональний бандаж можна носити під час занять спортом.
Крім того, наколінники також знадобляться страждаючим артритом, оскільки вони можуть допомогти зменшити біль та запалення. Після загоєння функціональний бандаж можна носити під час занять спортом.
Виберіть правильний рівень захисту
Наколінник може запропонувати різні рівні захисту. Коли ви шукаєте ідеальний наколінник для ваших потреб, важливо звернути увагу на різні рівні захисту, які пропонує кожен із них.
Рівні захисту варіюються від 1 до 3+
Рівень 1
Пропонують найменшу підтримку, але ці бандажі дуже гнучкі. Ці скоби найкраще підходять для помірного полегшення болю та помірної підтримки, коли ви хочете залишатися активним або займатися спортом.
Рівень 2
Пропонують більший захист, ніж рівень 1, але вони не такі гнучкі. Використовуючи ці продукти, ви все ще маєте гарний діапазон рухів. Вони пропонують більш помірну та м'яку підтримку при болях у колінах, спричинених нестабільністю зв'язок та тендинітом.
Рівень 3
Пропонують найбільшу підтримку та дозволяють найменший рух. Прикладом може бути шарнірний колінний бандаж. Майте на увазі, що цей тип бандажу зазвичай важчий. Він найкраще підходить для відновлення після операції, коли рух коліна має бути обмеженим, щоб запобігти повторній травмі.
Брекети 3 рівня найкраще підходять для терапевтичного відновлення або післяопераційного захисту суглобів. Щоб зробити ще один крок уперед, завжди є варіант рівня 3+ для максимального захисту. Цей рівень найкраще підходить для полегшення болю та підтримки при помірній та серйозній нестабільності та станах.
Виберіть правильний тип наколінника
Існує кілька типів наколінників, доступних на вибір, таких як рукави, обгорнуті скоби, шарнірні скоби. Будь-то спортивний захист, знеболювання, робочі ситуації, є колінний бандаж, наколінник та багато іншого, щоб задовольнити ваші потреби.
Що означають «відкритий наколінник» та «закритий наколінник»?
Відкриті та закриті наколінники є найпоширенішими типами наколінників. Різниця у виборі між «відкритим надколінком» та «закритим надколінком» полягає у типі спорту чи тренуваннях, якими ви займаєтеся.
Основна відмінність між ними полягає в тому, що у відкритій колінній опорі колінна чашка (або надколінок) залишається непокритою в передній частині коліна. Це допомагає зменшити тиск на колінну чашку. Відкриті наколінники краще підходять для бігу, їзди на велосипеді або ходьбі, тому що вони легші та гнучкіші, але в той же час вони забезпечують менший ступінь підтримки.
Закриті наколінники мають форму безперервного рукава з армованого матеріалу, тому вони забезпечують достатній рух колінного суглоба, забезпечуючи необхідну загальну підтримку. Спортсмени, які займаються кросфітом, або важкоатлети часто віддають перевагу закритим наколінникам через підвищену підтримку.
Сподіваємось вам була корисна стаття. Також хочемо відзначити, що купити фіксатори для колін ви можете в інтернет-магазині Underline. На сайті ви знайдете великий вибір фіксаторів колін на будь-який смак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
live comments feed...
Коментарі