• Головна
  • Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня
12:00, 21 червня 2022 р.

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня

Розпочалася сто вісімнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє:

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-1

На Волинському та Поліському напрямках ситуація без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку ворог продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районі населеного пункту Середина-Буда Сумської області.

На Харківському напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, намагається не допустити виходу наших підрозділів в тил російського угруповання військ, що діє на Слов’янському напрямку. Ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Дмитрівка, Чугуїв, Коробочкине, Стара Гнилиця та Базаліївка.

На Слов’янському напрямку, неподалік Богородичного та Долини, українські воїни відбили штурмові дії окупантів.

Ворог систематично здійснював артилерійські обстріли в районах населених пунктів Грушуваха, Вірнопілля, Адамівка та Мазанівка. Завдав авіаударів по об’єктах цивільної інфраструктури неподалік Богородичного.

На Краматорському напрямку активних дій противник не вів. Обстрілював позиції сил оборони із ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та мінометів по лінії зіткнення.

На Сєвєродонецькому напрямку продовжує обстріли підрозділів наших військ із артилерії різних калібрів. Завдав авіаударів поблизу Устинівки, Гірського та Лисичанська. Не припиняє штурмові дії з метою встановлення повного контролю над містом Сєвєродонецьк. Окрім цього міста, наші воїни успішно протидіють штурмам в районах населених пунктів Сиротине та Біла Гора.

На Бахмутському напрямку, в районах населених пунктів Миколаївка, Вершина та Семигір’я, противник веде наступальні дії, бої тривають. Крім того, ворог цинічно обстріляв цивільну інфраструктуру неподалік Покровського, Миколаївки та Білогорівки.

На Авдіївському напрямку завдав авіаційного удару в районі Нью-Йорка.

Здійснив обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Очеретине, Авдіївка, Кам’янка, Нетайлово, Микільське та Оріхове.

На Курахівському напрямку зафіксовано авіаудар поблизу Щербаків. Захисники України припинили спроби ворожих штурмових дій в районі Мар’їнки.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів.

На Південнобузькому напрямку противник зазнає втрат. Намагаючись стримати підрозділи сил оборони України, обстрілює із артилерії, мінометів та реактивних систем залпового вогню райони Мурахівки, Тополиного, Білої Криниці та Мар’їного. Ворог завдав авіаційних ракетних ударів по об’єктах цивільної інфраструктури в районі Очакова та Куцуруба. Веде повітряну розвідку БпЛА.

Одночасно посилює фортифікаційне обладнання передових позицій спорудженням довготривалих вогневих точок.

У акваторії Чорного та Азовського морів в готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України утримуються 5 носіїв високоточної зброї.

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-2

особового складу – близько 34100 (+300) осіб ліквідовано,

танків ‒ 1496 (+19) од,

бойових броньованих машин ‒ 3606 (+18) од,

артилерійських систем – 752 (+3) од,

РСЗВ – 239 (+1) од,

засоби ППО – 98 (+0) од,

літаків – 216 (+0) од,

гелікоптерів – 181 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 611 (+10),

крилаті ракети – 137 (+7),

кораблі /катери – 14 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн – 2537 (+10) од,

спеціальна техніка – 59 (+4).

Поліція Донецької області повідомляє:

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-3

Під вогнем ворога перебували міста Авдіївка, Мирноград, Гірник, Курахове, Бахмут, Торецьк, Дружківка, Сіверськ, смт Желанне, Курахівка, Гостре, Нью-Йорк, села Опитне, Резніківка, Тоненьке, Біла Гора.

Росіяни били з авіації, ЗРК «С-300», реактивних систем «Торнадо-С» і «Ураган», артилерії, танків. До того ж, окупанти застосовували касетні снаряди.

Як налідок, було зруйновано та пошкоджено 41 житловий будинок, 10 із них багатоквартирні, дошкільний навчальний заклад, ферма, шахта, заводи, виправна колонія тощо.

Донецька військова адміністрація повідомляє:

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-4

У ніч на 21 червня, ворожа армія обстріляла ще один навчальний заклад у Авдіївці. Це вже третя школа, знищена росіянами у цьому місті. Всього ж на Донеччині окупанти зруйнували близько двох сотень шкіл, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«І що б не розповідала їхня пекельна рашистська пропаганда про «звільнення» та «денацифікацію», правда полягає в тому, що російські орки прийшли на нашу землю нищити і вбивати. Передусім – цивільних, – сказав Кириленко.

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє:

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-5

Відзначається, що ворог пішов у наступ, але зустрівши спротив українських військових, боягузливо втік з поля бою.

"На Курахівському напрямку зафіксовано авіаудар поблизу Щербаков. Захисники України запобігли спробам ворожих штурмових дій у районі Мар'їнки. Противник безславно втік", - йдеться у повідомленні Генштабу.

Центра стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє:

Ворог зазнає значних втрат у командирському складі. Хроніка великої війни: 21 червня, фото-6

Відновлення оподаткування імпорту необхідне для наповнення державного бюджету та ліквідації надмірної конкурентної переваги проти продукції, що виробляється всередині країни.

Законопроєкт відновлює оподаткування, яке було скасовано у березні:

  • для товарів, що ввозяться платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи (за даними митної статистики, в середньому щомісячні втрати доходів бюджету становлять близько 3,0 млрд грн ПДВ та ввізного мита);
  • для підприємств, що не сплачують ввізне мито (за даними митної статистики, в середньому щомісячні втрати доходів бюджету становлять близько 0,5 млрд грн ввізного мита);
  • для транспортних засобів, що ввозяться громадянами (в результаті дії звільнення від оподаткування ввізним митом, акцизним податком та ПДВ до бюджету не надійшло близько 17,8 млрд грн; ввезено понад 163 000 автомобілів;
  • непоодинокі випадки ввезення авто преміумкласу).

Водночас законопроєкт передбачає скасування пенсійного збору на придбання електромобілів.

15 березня Верховна Рада проголосувала за значну лібералізацію податкового законодавства на період воєнного стану. Після цього доходи держбюджету у квітні впали до 76,2 млрд грн – майже на 30% проти березня. У травні державні доходи покривали тільки третину видатків. Після скасування податків на імпорт до України почали завозити не тільки товари першої необхідності. Збільшився імпорт таких товарів як автомобілі, молюски, хутро тощо. 12 травня Верховна Рада відновила відповідальність за несплату податків, фактично скасовану після початку повномасштабної війни.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Новини #Донеччина #Війна #Хроніка великої війни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...