09:23, 4 березня 2022 р.
Закриття каналів, месенджерів та Facebook. Росія будує цифрове гетто
З початком нападу на Україну, в Росії все більше звужується свобода слова.
Аби росіяни не мали змогу отримати інформацію з альтернативних джерел, а поглинали пропаганду з федеральних каналів, у Росії почали блокувати ресурси.
Так, ввечері 1 березня заблокували сайти радіостанції "Эхо Москвы" (також відключили від ефіру" та "Телеканал Дождь". Роскомнадзор звинуватив видання у публікації неправдивих відомостей про дії російської армії в Україні.
Раніше Роскомнагляд заборонив російським ЗМІ називати бойові дії війною, офіційно це називається "спеціальною операцією в Україні".
26 лютого стало відомо, що Роскомнадзор зажадав видалити публікації про війну в Україні від "Ехо Москви", "ІноСМІ", "Медіазони", "New Times", "Дощ", "Вільна Преса", Крим.Реалії, "Нової" Газети", "Журналіста" та "Леніздата" під загрозою блокування та штрафів.
Також Роскомнадзор почав уповільнювати трафік у Facebook і відновив уповільнення Twitter на стаціонарних комп'ютерах - у мобільній мережі завантаження картинок та відео в цій соцмережі було уповільнено ще рік тому.
Перестали відкриватися у Росії сайти російської служби ВВС, видань Медуза, Радіо Свобода, Deutsche Welle.
Крім того, в країні заблоковані App Store та Google Play.
З цими нововведеннями росіяни все активніше почали шукати шляхи обходу цих блокувань.
Роскомнадзор вимагає від Telegram видалити ресурси, які публікують дані про загиблих та полонених росіян під час війни з Україною. Бо нібито зібрана інформація може бути використана зловмисниками для протиправних дій.
Ймовірно Роскомнадзор вимагає видалити російський телеграм-канал Груз 200, на якому публікують дані убитих росіян та тих, хто потрапив у полон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:05
14:37
11:22
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня
live comments feed...
Коментарі