09:46, 20 листопада 2021 р.
15 цікавих теорій змов від людей, які не вірять у вакцинацію
5 теорій змов від людей, які не вірять у вакцинацію від коронавірусу.
З початком кампанії з вакцинації суспільство розділилось на два табори. Назвемо іх умовно "вакцинатори" і "антивакцинатори. Як ви вже здогадались, перші - ті, які є пріхільниками щеплення від коронавірусу, а другі - затятими її противниками. Через це у суспільстві з‘явилось безліч теорій змов. Ми вирішили обрати найцікавіші з них.
Чіпування
Найпопулярніша теорія змови - людей чіпують під виглядом вакцини. Вона випливає з теорії штучного походження коронавірусу. А стоїть за цим усім сам Білл Гейтс - один із творців та колишній найбільший акціонер компанії Microsoft. У соцмережах поширювали його фото із написом:
"Усе просто, ми змінюємо вашу ДНК за допомогою вакцини, імплантуємо чип, робимо суспільство безготівковим, а всі ваші гроші поміщаємо у крихітну мікросхему. Тоді ви робитимете те, що ми вам скажемо, інакше - ми вимкнемо ваш чип, і ви помиратимете з голоду, доки не станете слухняними".
Вакцина вбиває ген зв’язку з Богом
Певна група людей вважає, що вакцинація вбиває 8-й ген, який налаштований на вібрації Бога. Ця теорія почала ширитись після допису у соціальній мережі, де жінка повідомила, що ніколи не віддасть дитину у школу до вакцинованого вчителя:
"...Я не буду подвергать ребенка заражению спаечным белком. Кроме того, вакцинированные люди имеют проблемы с 8-м геном, который отвечает за сознание...Этот [восьмой] ген отвечает за эмоции, сознание и связь с Богом. В душе есть сенсоры, которыми она настроена на вибрации Бога. Вакцина эти сенсоры закрывает, а человек, соответственно, теряет связь с Творцом"
Вакцинація навпаки заражає людину коронавірусом
Ще одна теорія змови - вакцинація, як спосіб заразити людей коронавірусом. Мовляв, замість вакцини в організм людини вводять живий вірус, після чого вона починає хворіти на корону.
МОЗ на цю теорію відповідає наступне: "Неможливо заразитися COVID-19 від вакцин, бо жодна з них не містить живого вірусу, здатного спричинити хворобу. Вакцини вчать нашу імунну систему розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такі симптоми, як лихоманка. Вони нормальні та є ознакою того, що організм створює захист від вірусу. Якщо невдовзі після вакцинації ви все ж отримали позитивний тест на COVID-19, то можливо, що на момент щеплення вже були інфіковані коронавірусом, але не знали цього"
Вакцина змінює наші гени
Частина людей вважає, що вакцина - це нова генетична зброя, зокрема мРНК-вакцини змінюють наші гени. Проте, мРНК-вакцини проти COVID-19 ніколи не потрапляє в ядро клітини, де розташована наша ДНК. мРНК нікуди не інтегрується, не вмонтовується, не заходить у ядро клітини, не змінює геном, а через кілька днів руйнується. Це означає, що мРНК не може впливати чи взаємодіяти з нашою ДНК будь-яким чином. Натомість мРНК-вакцини працюють із природними захисними силами організму, щоб безпечно виробити імунітет до COVID-19.
Усі вакциновані помруть протягом 2 років
Прихильники цієї теорії посилаються на Нобелівського лауреата Люка Монтаньє, який буцімто заявив, що всі вакциновані від COVID-19 помруть протягом двох років через антитілозалежне посилення інфекції.
Проте він не говорив про смерть усіх вакцинованих від COVID-19 протягом двох років. Вчений вважає, що кількість смертей після щеплення збільшиться через антитілозалежне посилення інфекції, коли антитіла, які формуються проти вірусу, посилюють можливість вірусу викликати інфекцію замість того, щоб захищати організм. Втім, це теж неправда. Ефекту антитілозалежного посилення інфекції не було зафіксовано під час клінічних випробувань вакцин проти COVID-19. Вакциновані люди рідше хворіють на COVID-19, а якщо хворіють, то переносять його легше. Це означає, що вакцини не викликають такого ефекту.
Згідно з соціологічним опитуванням, основними причинами, за якими громадяни не вакцинувалися раніше, але сподіваються це зробити незабаром, є зміна критичної думки до вакцинації – 21%, відсутність часу – 18%, наявність антитіл – 16%. А також відсутність потреби вакцинуватися – 14%, чи доступності вакцини, якій би респондент довіряв – 13%.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:11
09:05
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі