• Головна
  • Сухий і вологий методи нанесення авто плівки - що вибрати?
Реклама
10:07, 27 вересня 2020 р.

Сухий і вологий методи нанесення авто плівки - що вибрати?

Реклама

Вінілові плівки, призначені для обклеювання автомобіля, чудово справляються з цілою низкою завдань. Залежно від типу плівки і її параметрів (товщини, міцності, еластичності, текстури, прозорості) автомобіль набуває або надійний захист лакофарбового покриття (антигравійне та ін.), або оновлений дизайн, або все відразу. Обгортання плівкою кузова або окремих його частин вимагає професійного підходу і, як мінімум, досвіду і вправності. Для обклеювання можна застосовувати сухий і вологий методи нанесення.

Вигідно придбати авто плівку ви можете прямо зараз на сайті avtoplenka.com!

Як проходить процес нанесення плівки на авто?

Для початку слід взяти до уваги, що автомобільна плівка відноситься до класу самоклеящихся, тобто забезпечена акриловим клейовим шаром, рівномірно розподіленим по всьому плівковому полотну. Саме цей шар і забезпечує міцне і щільне прилипання плівки до поверхні. Клейове покриття рулонного матеріалу ізолюється паперовим лайнером (або підкладкою), який відокремлюється безпосередньо перед нанесенням плівки.

Сухий метод обклеювання прийнятий за основний, так як всі професійні плівкові матеріали розробляються для нанесення на суху, чисту, знежирену поверхню. Кузов або деталь піддаються інтенсивної мийці і поліруванню (для видалення бруду і шорсткостей) і висушуються в теплому приміщенні (при необхідності - феном). З плівки, що лежить лицьовою стороною вниз, знімається паперовий лайнер, потім плівку розгортають і акуратними точними рухами переносять на поверхню автомобіля. Фіксуючи і притискаючи середину, поступово, злегка натягуючи, розгладжують плівку до країв. Краї вимагають більш ретельного закріплення за допомогою нагрівання. При роботі використовують пластикові та гумові ракелі.

Вологий метод обклеювання винайдений в якості альтернативного для більш легкого позиціонування плівки на поверхні. Суть методу в тому, що нанесення плівки відбувається за допомогою мильного розчину, яким обприскують поверхню (попередньо очищену і відполіровану), а також акриловий клейовий шар, звільнений від паперового лайнера. Завдяки мильному спрею значно знижується адгезія клейового складу в момент зіткнення з поверхнею, що дозволяє рухати плівку з метою максимально точного суміщення з контуром деталі. У міру висихання клей знову відновлює свої адгезивні властивості, створюючи міцне з'єднання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...