• Головна
  • Торгівля з рук у невстановлених місцях. Чи вирішена ця проблема у Слов’янську
17:01, 2 липня 2020 р.
6

Торгівля з рук у невстановлених місцях. Чи вирішена ця проблема у Слов’янську

Торгівля з рук у невстановлених місцях. Чи вирішена ця проблема у Слов’янську

Ми продовжуємо аналізувати розповсюджені порушення адміністративного законодавства на території нашого міста та Донецької області.

На черзі дуже наболіле питання торгівлі з рук у невстановлених місцях. Ця проблема існує дуже давно, але поки що не помітно результату роботи над її вирішенням. За реальний приклад ми взяли славнозвісну вулицю Льва Толстого, яка приводить мешканців міста до “Центрального ринку”. Але спочатку суто про статистику:

Згідно ст. 160 КУпАП, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

За даними ГУНП в Донецькій області, за 2019 рік було складено 2079 адміністративних матеріалів за такі порушення, 20 з яких було складено саме по м. Слов’янськ. Такими заходами поліцейські допомогли місцевим бюджетам отримати 6835 грн, де 340 грн – поповнення Слов’янської казни. Сказати що це мало, це не сказати нічого.

Слов’янська міська рада повідомила, що, окрім органів Національної поліції України, вирішенням цього питання повинна займатись Держпродспоживслужба. А саме несанкціонованою торгівлею живими тваринами, продукцією тваринництва та харчовими продуктами тваринного походження. Також міська рада зазначила, що була досягнута домовленість з адміністрацією ТЦ “Ярмарочний” про виділення 48 пільгових місць для торгівлі.

Ми вирішили пройтись по вулиці Льва Толстого і подивитись, що там відбувається в четвер (бо на вихідних ситуація гірша), та побачили велику кількість реалізаторів. Тому наразі можна вважати, що питання незаконної торгівлі майже ніяк не було вирішено. Поліція не часто проводить свої рейди, а люди, як висновок, не бояться покарання.

Мешканці міста по різному ставляться до цієї проблеми. Частина людей вважає не нормальним торгівлю посеред вулиці, бо таким чином податки у бюджет не сплачують і якість продукції неможливо проконтролювати. Інша частина заохочує таку діяльність, пояснюючи це тим, що так простіше і взагалі всі до цього звикли. А як саме ви відноситесь до цієї проблеми?

Дмитро Браславський спеціально для 6262

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #торгівля #ринок #податки #міська рада #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Алекс
3 липня 2020 р., 12:45
Спрос всегда рождал и рождает предложение. На данном этапе развития нашего общества даже полицейские меры не могут иметь успеха. Наш человек всегда искал, находил и применял "лазейки" в существующих законах  Ситуация может измениться только в совершенно фантастической ситуации, когда мы все в "едином порыве" перестанем покупать товары в неустановленных местах, покупать и употреблять водку, самогон, наркотики и прочую дрянь, тогда все продавцы исчезнут в один миг со своими "предложениями". Но это уже совершенная фантастика(к сожалению)!
Міла
3 липня 2020 р., 16:09
Є   закон----торгівля   на   вулиці   заборонена---ні   чого   його   порушувати,   повно   контролюючих   органів,  а   безлад   в    місті   панує,   за   що   отримують   з   наших   податків    не   малу   зарплату   ці   органи?
спр
3 липня 2020 р., 17:15
Закон 1984 года!  А вообще, если всё взять под контроль, то можно сделать маленький славянский Арбат или Деребасовскую - мы известный курорт и туристический центр ( в будущем... ). Чтобы не мешать жителям - торговать можно на стороне техникума, в т.ч. - в его парке. Чтобы было чисто - брать символическую плату для дворника. Главное - категорически не торговать продуктами питания!
Славянка
3 липня 2020 р., 19:47
Содрали с людей 6800 грн, а в казну попало только 340 грн? А КУДА делись остальные? Тоже по карманам!?
Скептик
4 липня 2020 р., 07:00
Пусть  люди торгуют, годами стояли там, очень удобно, да и людям как то выживать надо...
Оголошення
live comments feed...