
11:05, 4 березня 2020 р.
Штепа VS Геращенко. Екс-мерка Слов’янська програла суд про захист честі та гідності

У червні 2018 року колишня очільниця Слов’янська Неля Штепа, яка зараз знаходиться під слідством, подала позов до суду на колишню віце-спікерку українського парламенту Ірину Геращенко. Суд першої інстанції Штепа програла.
Раніше ми писали про те, що Неля Штепа подала до суду на Ірину Геращенко у справі "захисту честі і гідності".
Читайте: Экс-мэр Славянска Штепа подала в суд на вице-спикера украинского парламента Ирину Геращенко
На своїй сторінці у фейсбуці Ірина Геращенко опублікувала повідомлення про те, що суд першої інстанції у Штепи вона виграла.

"Перемога. Виграла суд першої інстанції у Неллі Штепи. Яка позивалася до мене про захист честі і гідності", - написала на своїй сторінці Геращенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
11:27, 28 березня
09:07, 24 березня
35
09:42, 1 квітня
41
live comments feed...
Коментарі