
11:04, 4 лютого 2020 р.
Чи перейменовані автобусні рейси у Слов’янську. Відбулась перевірка

Міське керівництво ініціювало перевірку перевізників на наявність коректної візуальної інформації на автобусах.
Перевірку провела комісія з контролю за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов'янську.
В ході перевірки на автобусах, що працюють на маршрутах №6, №20, №8, №21, №13, №4, №5, №29, виявили, що візуальна інформація була приведена у відповідність до перейменованих вулиць, мікрорайонів та зупинок.
Читайте також: Мікрорайону Артема у Слов’янську на папері ніколи не існувало
А ось на автобусах, які працюють на маршрутах №22, №14а, №19, інформація не відповідає вимогам. Про це проінформовано перевізників.
Також у ході рейду перевірили наявність проїзних квитків для продажу пасажирам, усі вони є у наявності. Водіям також надані рекомендації видавати пасажирам квитки при оплаті проїзду.
За інформацією Слов’янської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:11
Вчора
09:17
Вчора
17:43
5 квітня
15:15
5 квітня
13:08
5 квітня
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
13:07, 5 квітня
18:30, 24 березня
15:09, 3 квітня
1 216
live comments feed...
Коментарі