11:20, 2 березня 2019 р.
Молодь Слов'янська запрошують безкоштовно навчитися змінювати місто
У неділю, 3 березня, о 18:00 у Платформі Ініціатив "Теплиця" (вулиця Торська, 4) відбудеться презентація програми Фонда Богдана Гаврилишина для молоді (вік учасників – 20-35 років).
Ключова особливість цієї програми – безкоштовне навчання (локальна школа, яка вперше цього року відбудеться у Слов’янську) та можливість найстараннішим учасникам поїхати у навчальну поїздку в одну з європейських країн. Школа відбудеться у Слов’янську в кінці квітня - початку травня, але для участі у ній до 14 березня потрібно заповнити анкету. Деталі та секрети успішного проходження розкаже у неділю координатор регіональної школи Анастасія Бойко.
"Молодь змінить Україну" була заснована економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має більше ніж 640 випускників.
Ціллю програми є підтримка активних, етичних, патріотичних молодих українських професіоналів, які складуть критичну масу молоді для трансформації України в ефективну демократичну країну.
Для кого програма
- Молодь віком 20-35 років;
- Представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, представники соціально-відповідального бізнесу та медіа;
- Мають ідеї проектів місцевого розвитку;
- Володіють іноземними мовами.
Етапи програми
Локальні школи
Місцеві модулі відбудуться 19-20 квітня, 3-4 та 17-18 травня у наступних містах: Біла Церква, Дніпро, Івано-Франківськ, Житомир, Луцьк, Одеса, Слов’янськ, Умань, Харків та Чернівці.
Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Навчання поєднує теорію, практичні кейси та індивідуальну роботу над проектами.
Втілення проектів місцевого розвитку (червень – липень)
Цей етап передбачає реалізацію проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Менеджери програми відслідковують впровадження проектів та визначають найуспішніші з них. Переможці отримають навчальну поїздку впродовж тижня в одну з країн Європи або підтримку у вигляді мікро-грантів.
Пропоновані напрямки проектів
– розвиток самоврядування та органів самоорганізації;
– формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади;
– розбудова інфраструктури соціальних інновацій;
– сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості;
– активізація соціального підприємництва;
– розвиток сектору креативних індустрій.
Навчальна поїздка до європейської країни для найуспішніших учасників (1 тиждень, осінь)
Найбільш активні учасники у вересні-жовтні зможуть відвідати одну з шести країн Європи: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Сформовані у групи з 5-6 осіб, впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а після повернення ділитимуться з громадськістю результатами свого дослідження.
Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки. Результати усіх трьох етапів будуть представлені на щорічній конференції для учасників 7 грудня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
17:00, 30 грудня 2024 р.
23:35, 25 грудня 2024 р.
11:01, 23 грудня 2024 р.
10:19, 19 грудня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі