10:08, 2 лютого 2019 р.
Список кандидатів в Президенти України. Що вони обіцяють (Частина 2)
Вже почалося формування списку кандидатів на пост Президента України. До 3 лютого партії і самовисуванці можуть подавати документи в Центральну виборчу комісію.
Наразі на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зареєстровано 26 кандидатів в Президенти України.
В минулому матеріалі ми представляли перших 13 кандидатів в Президенти України.
Читайте: Список кандидатів в Президенти України. Що вони обіцяють
Надрукований матеріал не є рекламою, а спрямований на інформування українців про кандидатів в Президенти України. Вся інформація взята з офіційної сторінки ЦВК та передвиборних програм політиків.
Богословська Інна Германівна - 1960 року народження, освіта вища, проживає в місті Харкові, директор, Всеукраїнська громадська організація "Віче України", безпартійна, cамовисування
У своїй програмі Богословська говорить про те, що Президент стане взірцем прозорості та підзвітності.
Перше, про що зазначається у передвиборній програмі Інни Богословської - це оборона країни, боєздатність та спокій. Пропонує будувати базу на основі професійної та резервної армій. Добровольці та військові, що захистили країну від російської агресії, мають бути звільнені з тюрм. Підтримує дозволи на володіння зброєю.
"Звільнення окупованих територій Донбасу за допомогою миротворчих сил ООН. Повернення Криму через побудову нової системи безпеки та контролю у Чорноморському регіоні разом з країнами Чорноморського регіону", - йдеться у передвиборній програмі.
Щодо розбудови економіки, кандидат в Президенти планує робити так, як вигідно Україні, а не іншим. Добиватиметься найнижчих в Європі податків. Додає про енергонезалежність та розвиток ІТ в країні.
Багато планів на розвиток освіти та культури в країні. Детальніше можна почитати у передвиборній програмі.
Богословська принесла 2,5 мільйона "президентського внеску" готівкою в чорному пакеті.
Вілкул Олександр Юрійович - 1974 року народження, освіта вища, проживає в місті Дніпрі, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ", суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ"
Олександр Вілкул - колишній член Партії Регіонів. У своїй передвиборній компанії девізом постає "Мир та розвиток - 4 кроки до успіху". Серед цих кроків він зазначає, що Україні потрібно зупинити війну, змінити Конституцію, відродити економіку, повернути впевненість людей в завтрашній день.
Війну Вілкул обіцяє зупинити за 100 днів. Конкретних кроків щодо того, яким чином це буде зроблено, не прописано. Але війну кандидат в Президенти планує зупинити виборами на окупованій території.
Щодо нової Конституції, то серед пунктів постають фрази про те, що Україна повинна стати децентралізованою парламентською республікою.
Повноваження центральної влади скоротяться до таких сфер, як: зовнішня політика; збройні сили; державна безпека; національні та міжнародні інфраструктурні проекти.
Щодо військових Вілкул говорить про те, що повинна бути створена професійна армія, обов’язкова підготовка молодих людей від 3 до 6 місяців, заборона на застосування армії всередині країни.
Цікаво, що кандидат в Президенти не проти запровадження обласними радами в області другої офіційної мови.
Детальніше програму кандидата в Президенти можна подивитися за посиланням.
Данилюк Олександр Володимирович - 1981 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, керівник, Громадська організація "ЦЕНТР ОБОРОННИХ РЕФОРМ", член Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа", cамовисування.
Олександр Данилюк відновлення країни вбачає у тому, щоб повторити шлях Японії, Тайваню, Південної Кореї. Говорить про усунення олігархату. Просуває ідеї історичної економічної школи, вимагає проактивної позиції уряду.
"Для виконання завдань по зупиненню реваншу Кремля, збереженню стратегічного курсу на євро та євроатлантичну інтеграцію, забезпеченню стрімкого економічного розвитку, що створить для українців можливості для самореалізації в Україні, побудові ефективної системи національної безпеки та оборони Громадянський рух «Спільна Справа» потребує якісного представництва насамперед в українському парламенті, вибори до якого відбудуться в жовтні цього року", - йдеться в програмі.
Детальних пунктів і обіцянок у передвиборній програмі Олександра Данилюка немає. Детально дивіться за посиланням.
Добродомов Дмитро Євгенович - 1977 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ".
Був журналістом, створив "Агенцію журналістських розслідувань", вів авторський проект "Народний контроль". Під час війни почав займатися допомогою в АТО.
Першим, про що говориться у передвиборній програмі Добродомова - це довічне ув’язнення коррупціонерів та обирання суддів звичайними людьми. На посаді Президента Добродомов хоче припинити співпрацю з МВФ, зупинити олігархат, модернізувати українські заводи.
Основою миру вважає сильну армію, в якій не крадуть та поважають солдата, нульову толерантність до ворога та псевдореспублік.
У програмі говорить про підтримку малого та середнього бізнесу. "Мета економічної реформи – зупинити бідність та створити середній клас", - йдеться у програмі.
Кандидат в Президенти обіцяє і запевняє у тому, що Україна увійде до складу НАТО та Євросоюзу. Не обійдеться без соціальних реформ.
Детальніше передвиборну програму читайте за посиланням.
Зеленський Володимир Олександрович - 1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, художній керівник, ТОВ "Квартал 95", безпартійний, суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"
Нагадаємо, що передвиборну програму Володимир Зеленський закликав для нього робити звичайних людей. У своїй програмі Зеленський запевняє, що йде в Президенти лише на один термін.
Перше, про що говориться в його програмі - це народовладдя, або референдуми. Говорить про зняття недоторканності з Президента, депутатів, суддів, про імпічмент і відкликання депутатів.
Щодо безпеки України говорить про те, що Україна повинна вибороти свій мир, а армія повинна стати школою лідерства та свободи. Підтримує рух України до НАТО. Щодо економіки, кандидат в Президенти наголошує, що економіка повинна бути зорієнтована на потреби кожного українця.
"Професії лікаря та вчителя повинні стати престижними і високооплачуваними", - йдеться у передвиборній програмі.
Зеленський говорить про те, що держава повинна забезпечити всіх мешканців доступом до швидкого інтернету. Вся інформація щодо керування країною, виборів повинна бути у відкритому доступі для кожного українця.
Кива Ілля Володимирович - 1977 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, Голова, Всеукраїнська професійна спілка Міністерства внутрішніх справ України, член Соціалістичної партії України, суб'єкт висування – Соціалістична партія України
У програмі Киви йдеться про соціальну захищенність населення та рівні умови для всіх українців.
Перше, про що говориться в передвиборній програмі - це вивід російських військ з окупованих територій. Яким чином це відбуватиметься - не прописано. "Ми реформуємо Збройні сили і побудуємо систему оборони за швейцарською моделлю, що має кадрово-міліційну структуру", - йдеться у програмі.
Щодо медицини Ілля Кива говорить про державне страхуваня, внаслідок чого вона стане безкоштовною та якісною. Особливу увагу планують звернути на науку та її розвиток в межах країни.
"Незаконне збагачення, корупція і ухилення від сплати податків стануть найстрашнішими злочинами після державної зради. Вища міра покарання за розкрадання державного бюджету — аж до смертної кари", - йдеться у передвиборній програмі кандидата в Президенти.
Окрім того, Кива планує вимагати від США дотримання гарантій безпеки і надання від них допомоги в межах 2-3 міліардів доларів на рік.
Докладніше читайте у передвиборній програмі кандидата в Президента.
Корнацький Аркадій Олексійович - 1953 року народження, освіта вища, проживає в селі Чаусове Друге Первомайського району Миколаївської області, народний депутат України, безпартійний, cамовисування
Мав громадянсьво Російської Федерації. У 2013 році балотувався в депутати від партії "Батьківщина", у 2014 році - від партії "Блок Петра Порошенка".
"Очистити українську політику від олігархічних кланів у владі, що називаються "політичною елітою" – це і є моя задача №1 як Президента України", - перше, про що йдеться у передвиборній програмі Аркадія Карнацького.
Говорить про створення Міжнародного антикорупційного Трибуналу.
Більш за все у програмі йдеться про противагу сучасної політики та влади до тієї, яка може бути сформована після обрання Карнацького в Президенти. Конкретних кроків у програмі немає.
Детально читайте передвиборну програму кандидата в Президенти за посиланням.
Кошулинський Руслан Володимировчи - 1969 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові, Голова Секретаріату, політична партія Всеукраїнське об'єднання "Свобода", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", суб'єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Кошулинського в Президенти спільною думкою виставили націоналістичні партії та організації. Був заступником голови Верховної Ради. З початку бойових дій пішов воювати на Донбас звичайним солдатом.
Перше, що пропонує у програмі Кошулинський - це докорінна зміна влади у Верховній Раді, скасування недоторканності, запровадження імпічменту, здійснити реальну судову реформу, ухвалити закон про місцевий референдум, заборонити платну політичну рекламу.
Акцент ставиться на середній клас населення. Говориться і про справедливі тарифи для людей, ліквідацію корупційних схем. Заохотити повернення українців з-за кордону, захищати традиційні сімейні цінності, скасувати пенсійну реформу - ще одні пункти передвиборної програми Кошулинського.
Щодо Донбасу, то Кошулинський зазначає, що РФ треба визнати агресором, розірвати всі відносини, ініціювати створення міжнародного трибуналу з розслідування злочинів проти людства, здійсених РФ у ході агресії проти України.
Кандидат в Президенти говорить про те, що Крим і Донбас треба звільнити від окупантів.
"Гарантувати гідне грошове утримання та пільги для військовослужбовців. Ухвалити Державну програму забезпечення військовослужбовців житлом. Вирішити медико-соціальні проблеми учасників московсько-української війни та членів їхніх сімей. Легалізувати та надати відповідний правовий статус і соціальний супровід усім її дійсним учасникам, їхнім сім’ям, а також сім’ям загиблих українських героїв", - йдеться у програмі.
Детально передвиборну програму Руслана Кошулинського можна подивитися за посиланням.
Ляшко Олег Валерійович - 1972 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, народний депутат України, Голова депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", суб'єкт висування – Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
У своїй передвиборній програмі Ляшко говорить про судову реформу, скорочення кількості депутатів, гідну і справедливу заробітну платню, регулювання цін на ліки і продукти. Кандидат в Президенти хоче відновити промисловість та розгорнути загальнонаціональне будівництво, захистити землю, сільське господарство.
Щодо армії та Донбасу у передвиборній програмі говориться про закінчення миру, але не шляхом капітуляції, а шляхом перемоги, вимагається пряма військова угода з США.
"Військові на фронті повинні знати, що держава їх цінує, надає соціальні гарантії їхнім сім’ям, а їх самих забезпечує найсучаснішою технікою, спорядженням, харчуванням та гідними зарплатами", - йдеться у програмі.
Детальніше передвиборну програму Олега Ляшка можна подивитися за посиланням.
Мороз Олександр Олександрович - 1944 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, пенсіонер, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА", суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА"
Найдоросліший кандидат в Президенти.
У передвиборній програмі йдеться про скасування держадміністрацій, позаблоковий статус України, створення трибуналу для розгляду відповідальності посадовців за геноцид українського народу в 1991–2018 рр, утвердження закону про імпічмент Президента.
"Одночасно дії Президента будуть спрямовані на припинення війни на Донбасі, повернення всіх територій під юрисдикцію України. Україна – полігон в геополітичному протистоянн... Мир буде встановлений без жодних поступок щодо суверенності України, без крові і нових жертв", - йдеться у передвиборній програмі кандидата в Президенти.
Олександр Мороз у своїй програмі каже про довічне ув’язнення для корупціонеров і хабарників, розробку стратегічного плану розвитку економіки на 15-20 років.
Детальніше прочитати про плани кандидата в Президенти можна у його передвиборній програмі.
Смешко ігор Петрович - 1955 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, професор кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Політичної партії "Сила і Честь", cамовисування
Ігор Смешко - колишній голова Служби безпеки України, радник Президента України з 2014 року.
Першим пунктом у своїй передвиборній програмі Смешко говорить про відновлення стабільності та керованості держави, сюди увійдуть кроки з подолання бідності, створення робочих місць, формування методів повернення Криму та Донбасу шляхом дипломатичних та економічних заходів міжнародного впливу.
Другим пунктом постає повернення Донбасу та Криму до України. Кандидат в Президенти запевняє, що це можливо шляхом зміцнення економіки та нарощування бойових спроможностей ЗСУ.
Третій пункт в програмі - це подолання корупції. Смешко планує завершити створення антикорупційного суду, говорить про забезпечення відкритості та прозорості джерел фінансування політичних партій, а також підконтрольності фінансового політичного спонсорства.
Наступними кроками Кандидат в Президенти робить економічну відбудову та повернення середнього класу та побудову демократії в Україні.
Детально програму можна подивитися за посиланням.
Тарута Сергій Олексійович - 1955 року народження, освіта вища, проживає в місті Маріуполі Донецької області, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОСНОВА", суб'єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОСНОВА"
Сергій Тарута є президентом Донецького футблольного клубу "Металург", перед захопленням Слов’янська був головою Донецької ОДА. За оцінками «Форбс», 2013 року його статки становили $ 597 млн.
У передвиборній програмі Тарута зазначає, що пріоритетами в зовнішній політиці держави є: відновлення територіальної цілісності України; досягнення стабільної безпеки; захист життя і прав громадян; підтримка й просування інтересів українського бізнесу за кордоном; відновлення дружніх відносин із усіма країнами-сусідами.
Територіальна цілісність України буде відновлена за допомогою ефективної дипломатії. При цьому, повернення Криму до складу України військовим шляхом вважає неприйнятним. У передвиборній програмі Тарута зазначає, що Україна до 2030 року увійде в топ-30 країн світу з економічного зростання ВВП на рівні $710 – 750 млрд, середня тривалість життя становитиме 75 років. Впродовж 5 років кандидат в Президенти гарантує повну енергонезалежність.
У передвиборній програмі йдеться про допомогу бізнесу, зниження податкового навантаження, про скорочення кількості депутатів.
"Подолаю корупцію у системі державної влади, досягну того, що правоохоронні органи стоятимуть на захисті прав та інтересів кожного громадянина", - пише у програмі Тарута.
Детально плани на президенство можна прочитати у передвиборній програмі.
Тимошенко Юлія Володимирівна - 1960 року народження, освіта вища, проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, народний депутат України, Голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", суб'єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
У своїй програмі Тимошенко говорить про нову стратегію миру та безпеки України. Першим пунктом у передвиборній програмі постає дипломатія. Завдання української армії на сучасному етапі – стримувати агресора і нарощувати сили. Завдання української дипломатії – на чолі з Президентом – йти у наступ і домагатися колективних заходів з примусу агресора до миру і повернення Криму та Донбасу, - йдеться у програмі.
Щодо армії, кандидат в Президенти говорить, що після обрання її в Президенти, військовослужбовці зможуть підписати новий контракт, в якому буде прописано законом мотиваційний пакет, що включає гарантоване забезпечення житлом, безоплатним медичним обслуговуванням, гідним пенсійним страхуванням та інші важливі питання, а також додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їхніх родин.
"Ми проведемо ретельну інвентаризацію заподіяної Росією шкоди. Ми готові докласти вичерпних зусиль для притягнення Російської Федерації як держави-агресора до юридичної відповідальності", - пише кандидат у свої програмі. Окрім того Тимошенко говорить про створення "народної конституції".
Щодо соціального стану населення, Тимошенко обіцяє поступове підвищення зарплатні, обов’язкове медичне страхування, справедливі тарифи, доступну освіту.
Детальніше передвиборну програму кандидата в Президенти можна прочитати за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
19:45
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі