14:30, 5 липня 2017 р.
Слов'янці відвідали пам'ятники загиблих за наше місто героїв
Сьогодні, в День визволення Слов'янська, мешканці міста вшановували пам'ять загиблих за нашу волю героїв.
Мітинг, що пройшов на центральній площі, продовжився покладанням квітів до пам'ятників нашим захисникам.
Неподалік від селища Андріївка вшановували пам'ять загиблих героїв-десантників Коваленко Петра і Панасюка Сергія. На місці їх загибелі встановлено пам'ятний знак, який сьогодні освятили.
На заході були присутні родичі та побратими загиблих, учасники форуму "Донеччина вітає своїх героїв": ветерани АТО та діти - учасники патріотичних таборів та вишколів, місцеві активісти, районна влада.
Слова пошани виразив голова Слов'янської районної адміністрації Євген Данилюк.
Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. Після чого, під марш націоналістів "Зродились ми великої години" у виконанні патріотичної молоді, до пам'ятника поклали квіти.
Згодом автоколона рушила до Семенівки - місця найбільших зруйнувань. Там, біля пам'ятника загиблим героям, які звільняли наше місто, заспівали співень і прочитали українські вірші. Пам'ятати і не забувати закликали жителів міста. Адже ці воїни загинули під час визволення Слов'янська. До пам'ятника поклали квіти. Звідти 4 автобуси рушили по різним містам Донецької області, які в ці дні 2014 року були звільнені.
Недалеко від Семенівки стоїть ще один пам'ятник зовсім молодим хлопцям - військовим 79 бригади Антону Лисечко та Дмитру Кеда. Дмитру у день загибелі виповнилося лише 19 років. Спочатку на місці їх загибелі побратими хлопців встановили хрест. Згодом, дякуючи волонтерам, на цьому ж місці встановили пам'ятник. А хрест з військовими речами так само залишається стояти на тому ж місці, нагадуючи про біль втрат.
Не оминули і пам'ятник першого загиблого на Донбасі військового - капітана Служби Безпеки України Геннадія Біліченко. Він став першим, хто загинув під час захисту Слов'янська. "Герой помирає двічі. Вперше коли робить останній видих, вдруге коли про нього перестають говорити. Будь ласка, пам'ятайте", - сказала якось при відвідуванні Слов'янська дружина загиблого героя. І ми пам'ятаємо. Завдяки тим, хто віддав своє життя, ми зараз можемо жити у вільному місті, не боючись вибухів і погроз.
На місцевому цвинтарі, де поховані жителі міста, які захищали Україну, зібралася слов'янська громада. Вшанувати пам'ять Андрія Ременюка та Романа Напрягло було важливим обов'язком для кожного. Це хлопці, що жили у Слов'янську, стали справжними захисниками нашої держави і нашого народу.
Далі активісти рушили на перший блокпост до Рибхозу, де встановлений пам'ятний знак загиблим військовим 95 бригади.
На цьому вшанування героїв не закінчуються, адже дяка за свободу назавжди залишиться в наших життях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
00:00, 12 січня 2016 р.
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
live comments feed...
Коментарі