11:14, 28 квітня 2017 р.
В Україні знизився рівень злочинності та збільшилась кількість розкритих злочинів
Рівень безпеки в Україні, результати роботи Нацполіції за три місяці 2017 року, основні засади гендерної політики та інші питання розглядалися сьогодні на розширеній колегії МВС у Києві за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Голова Уряду та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосили на особистій відповідальності керівників територіальних підрозділів відомства за безпеку в регіонах.
Прем’єр-міністр зазначив, що зараз перед МВС та Нацполіцією стоять серйозні виклики щодо гарантії безпеки громадян. Для того, аби забезпечити належний рівень безпеки, керівництвом країни вживаються необхідні кроки. Зокрема, за результатами попередньої колегії у жовтні 2016 року, урядом було прийнято рішення про збільшення фінансування кримінального блоку Нацполіції.
- Це був тільки перший крок, але я б хотів, аби громадяни відчули від вас і належну повагу і увагу до їхніх проблем , - підкреслив Володимир Гройсман.
Серед вимог, які він озвучив керівникам територіальних підрозділів МВС та Нацполіції – припинення тиску на підприємців та забезпечення безпеки на автошляхах. Голова Уряду зазначив, що над останнім питанням вже працює спеціальна група та анонсував можливі законодавчі зміни у сфері безпеки дорожнього руху.
Результати роботи Нацполіції доповів голова Нацполіції України Сергій Князєв. Він відзначив загальне зменшення рівня злочинності та збільшення кількості розкритих злочинів, зокрема тяжких.
- Як результат, протягом трьох місяців знешкоджено 55 організованих груп (минулий рік – 35), у тому числі дві банди, які діяли на території Сумської та Харківської областей. На Харківщині ліквідовано озброєну банду у складі трьох осіб, якими вчинено подвійне вбивство та ряд зухвалих розбоїв, грабежів і крадіжок, – зазначив Сергій Князєв.
Ця тенденція простежується і на Донеччині, де, незважаючи на бойові дії, вдвічі скоротилася кількість вбивств, тяжких тілесних ушкоджень та розбоїв. Так, за три місяці 2017 року розкрито 29 умисних вбивств з 31, а з 22 фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень нерозкритим залишається лише одне.
Також велика кількість нелегальної зброї та боєприпасів вилучається саме на Донеччині. Так, з 664 гранат, вилучених на території України, 210 – вилучені співробітниками Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Це кожен третій боєприпас.
З незаконного обігу вилучено 72 одиниці вогнепальної зброї, 3 вибухових пристрої та 11,2 кілограмів вибухівки. Всього вилучено 17 603 одиниці боєприпасів. Припинено 98 спроб вивозу смертоносних предметів в інші області України.
Переважною мірою це результат роботи системи стоп-контролю, яка була запроваджена в регіоні заступником глави Нацполіції - начальником поліції Донецької області В’ячеславом Аброськіним.
Донеччина є одним з 5 регіонів України, де працюють ситуаційні центри. Завдяки ситуаційному центру за три місяці викрито 100 бойовиків.
Голова Уряду відзначив позитивну динаміку роботи Нацполіції та зауважив, що безпека громадян залежить від організації роботи на місцях.
- Ми говоримо про персональну відповідальність кожного керівника. Маєте відповідну заробітну платню, маєте забезпечення, маєте погони – маєте відповідальність, - підсумував глава МВС Арсен Аваков.
Прем’єр-міністр повідомив, що наступна колегія відбудеться у липні за результатами роботи Нацполіції за півріччя.
- Нашим пріоритетом залишається безпека. Всі ті служби, які зорієнтовані на людину, на її безпеку та підтримку, будуть забезпечені. Ми знайдемо необхідні ресурси, аби забезпечити належний рівень фінансування та відповідні технічні засоби для Нацполіції. Але ви маєте робити все для того, аби люди відчували відповідний захист, - наголосив Володимир Гройсман.
Відділ комунікації ГУНП
Донецької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:21
17:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
14:13, 16 грудня
22
17:49, 7 грудня
91
10:39, 18 грудня
live comments feed...
Коментарі