Реклама Google Ads

Google Ads (раніше AdWords) - одна з найпопулярніших платформ для залучення клієнтів в інтернеті. Згідно зі статистикою, близько 5 мільйонів рекламодавців розміщують оголошення в цій системі. Однак далеко не всі отримують бажані результати.

Згідно з даними останніх досліджень, близько 60% усіх рекламних кампаній у цій системі не приносять доходу і працюють у мінус. Це означає, що більша частина всього вкладеного бюджету в контекстну рекламу витрачається даремно.

У даній статті ми розглянемо Топ-3 найпоширеніших помилок, яких припускаються рекламодавці при налаштуванні контекстної реклами в цій системі, що допоможе Вам їх уникнути. Також для початківців буде корисним переглянути інструкцію з налаштування Google Ads від компанії AdwService.

Неправильне визначення цільової аудиторії РК

Одна з найпоширеніших помилок під час створення рекламної кампанії в Google Ads - неправильне визначення цільової аудиторії.

Наприклад, під час просування магазину дитячого одягу, багато рекламодавців не обмежують вік потенційних клієнтів. У підсумку їхні оголошення бачать люди від 18 до 60 років без дітей. Це призводить до різкого подорожчання кліка і зниження конверсії.

Інша крайність - занадто вузька цільова аудиторія. Наприклад, при рекламі послуг з ремонту офісів, багато хто налаштовує покази тільки на власників і топменеджерів компаній. Це істотно обмежує охоплення і не дозволяє багатьом потенційним клієнтам, які зацікавлені в ремонті, побачити Вашу контекстну рекламу.

Помилковий вибір ключових слів для контекстної реклами

До 46% рекламодавців використовують при налаштуванні рекламної кампанії надто загальні запити з високою конкуренцією, які не відображають специфіку їхньої пропозиції.

Наприклад, для просування інтернет-магазину одягу вони використовують запит "одяг", де вартість кліка може бути в 5-10 разів вищою, ніж за вужчими та специфічними запитами, на кшталт "купити жіноче пальто".

Щоб кампанія в Google Ads була успішною і приносила цільових лідів, приділяйте більше уваги ретельному аналізу та відбору ключових слів ще до старту кампанії, а надалі - фільтруйте нерелевантні ключі за допомогою списку мінус-слів.

Занадто високі ставки за клік

Ставка за клік

Як показує статистика, близько 58% рекламодавців призначають занадто високу ціну за клік, як порівняти із середніми показниками в тематиці. Це призводить до таких негативних наслідків:

  • Швидке виснаження бюджету через переплату за трафік;
  • Різке зниження ROI та рентабельності реклами;
  • Підвищення вартості кліка і конкуренції в рекламному аукціоні для всіх учасників.

Щоб уникнути цієї поширеної помилки, обов'язково вивчіть середні показники CPC у вашій ніші та відштовхуйтеся від них під час формування ставки. Це дасть змогу оптимізувати витрати та підвищити ефективність рекламної кампанії загалом. Або можна замовити ведення контекстної реклами у професіоналів тут www.adwservice.com.ua/uk/kontekstna-reklama.