Насправді в мобільному пристрої може зламатися абсолютно все, а деякі моделі навіть славляться типовими поломками. Але найчастіше виходить з ладу, звісно ж, дисплейний модуль , який зазвичай отримує серйозні пошкодження після удару або падіння. Нерідким явищем буде поломка гнізда для зарядки, а також проблеми пов'язані з акумулятором. Тож сьогодні розглянемо найвразливіші елементи телефонів і, можливо, знайдемо кілька способів запобігання поломок.

Батарея та обмежений термін служби

Вкрай рідко, але буває, що навіть найкращий акумулятор смартфона може вийти з ладу. Через неправильну експлуатацію хімічний елемент може навіть здуватися, що вкрай небезпечно. У будь-якому разі, коли проявляються проблеми з автономністю пристрою, якнайшвидше необхідно встановити новий батарейний вузол, оскільки він має обмежений термін служби і відновленню не підлягає.Власники смартфонів Xiaomi можуть перейти за цим посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/xiaomi і побачити асортимент доступних запчастин.

Роз'єм для зарядки пошкоджено

Оскільки ми згадали систему живлення телефону, то варто звернути увагу ще на одну доволі поширену несправність, а саме пошкодження гнізда для зарядки. Не дивно, адже зарядний пристрій підключається кілька разів на день, а роз'єм живлення має доволі делікатну конструкцію.

Але неприємним наслідкам поломки цього вузла можна запобігти. Намагайтеся не користуватися смартфоном під час його заряджання.

Тріснутий або пошкоджений екран

Це не тільки найпоширеніший, а й найдорожчий у ремонті дефект. Тому варто забезпечити найкращий захист екрана від подряпин і більш серйозних пошкоджень шляхом встановлення захисних аксесуарів. Зробити це краще одразу ж після купівлі телефону.

Звісно рекомендованими типами чохлів є ті, що пом'якшують можливе падіння, а також ті, що захищають усю поверхню дисплея. У парі з чохлом також непогано працює загартоване скло, тоді ваш смартфон буде справді захищений від будь-яких колотнеч.

Уникайте води як... вогню

Проблема полягає в тому, що більшість телефонів абсолютно нестійкі до негативного впливу води. І не вірте Apple, що iPhone повністю водонепроникний. Багато користувачів уже переконалися в зворотному.

На щастя, сервісні центри навчилися боротися з цією «недугою» і якщо телефон після затоплення вчасно опинився в руках спеціалістів, то скоріш за все його вдасться відновити до робочого стану.