Відчути запаморочливу швидкість, змагаючись з вітром. Пройти гостру криву, ризикуючи з'їхати з траси. Боротьба за кожну секунду, що гарантує першість на фінішній прямій. Хіба це не мрія кожного, хто хоч раз бачив перегони на картах? Картинг - хобі, яке надає неперевершені емоції та відчуття драйву. Проте, перш ніж почати заняття, важливо розібратися, що саме необхідно для безпечного старту.

Захисне спорядження

6uQ--fpemX0BI71uD5b5IWu_Uz01Hs4JOyZn0N1YXMmFp83Ebwid0ni8h7FdjiEilbKYVdyY3_xJwJwHCXouZScVVRWySyXcBMRmDDhaXNRQdDiXy9jT6UdrcGvn31U3LeOUN5KzJL3afWasy5iEbME

Безпека - понад усе в картингу. Перш ніж сідати за кермо, необхідно придбати якісний захисний екіпірунок. Сюди входить:

 

  • Шолом інтегрального типу з вбудованою бар'єрною захистом обличчя
  • Рейсінгові рукавиці та взуття з жорстким підноском
  • Комбінезон з вогнетривкої тканини

 

Без такого спорядження заняття картингом будуть небезпечними. Пам'ятайте, ваша безпека - понад усе!

Де кататися на карті? Вибір траси чи картодрому

Обравши екіпірування, слід визначитися з місцем для катання. Ви можете обрати між закритими картодромами та відкритими трасами.

 

Картодроми зазвичай більш безпечні, адже мають відповідну інфраструктуру та досвідчених інструкторів. Там, у Київ картинг, ви зможете орендувати карт і отримати необхідні поради для початківців.

 

Відкриті траси частіше використовуються професіоналами та дозволяють досягти більшої швидкості. Проте тут немає інструкторів, а отже, ризики вищі.

Багато новачків починають з картодрому, а згодом, набравшись досвіду, переходять на траси.

Вартість занять

Картинг - недешеве задоволення. Лише оренда карта на годину може коштувати від 300 до 600 гривень. До цього додаються витрати на екіпірунок та, можливо, інструктора.

 

Проте ціни варіюються залежно від регіону, дня тижня та часу катання. Багато 

картодромів пропонують знижки для початківців та за ранній візит.

Фізична підготовка для картингу

Не зважаючи на невеликий розмір карта, керування ним вимагає непоганої фізичної форми. Перш за все, потрібні сила та витривалість у руках і плечовому поясі. Їх можна розвивати за допомогою силових тренувань.

 

Окрім цього, важливі спритність і концентрація уваги, адже під час гонки необхідно миттєво реагувати на зміни ситуації. Тому рекомендується виконувати вправи на координацію. Обов'язково потрібно бути психологічно готовим до стресових ситуацій на трасі.

 

Отже, для того щоб розпочати заняття картингом, вам знадобляться захисний екіпірунок, визначитися з місцем для катання (картодром чи відкрита траса) і мати достатню фізичну та психологічну підготовку. Це хобі потребує відповідального підходу, але його задоволення зроблять усі витрачені зусилля вартими того!