Шоколад Снікерс довгий час випускався лише у вигляді стандартних батончиків, до складу яких входив арахіс, нуга, карамель і молочний шоколад. Сьогодні асортимент смаків і продуктів за рецептурою відомої «шоколадки» дуже великий: напої, морозиво, торти тощо. Історія бренду розпочалася у 1930 році, і досі шоколад є надзвичайно популярним серед прихильників солодкого. Якщо цей батончик часто з’являється у вашому меню, тоді ці десять маловідомих фактів про Снікерс точно вас зацікавлять.
Чого ми не знаємо про Снікерс
Існує не лише традиційний батончик. Насправді видів Снікерса досить багато. Деякі шоколадки випускалися в лімітованій версії та не стали настільки популярними, інші завоювали серця багатьох покупців. Зараз у магазинах та на різних онлайн-майданчиках, наприклад на сайті maudau.com.ua, можна знайти варіанти:
- з арахісовим маслом;
- з лісовим горіхом;
- класичний з арахісом;
- упаковки на два та три батончики.
Щоб оцінити повний спектр відчуттів, потрібно спробувати всі смаки та вибрати, який Снікерс вам подобається найбільше. Є ще декілька цікавих моментів, які назавжди залишаться в історії, пов'язаній з улюбленим брендом:
- Перший батончик Снікерс був виготовлений у 1923 році, але масове виробництво запустили лише в 1930 році.
- Шоколад до 1990 року випускався під назвою «Marathon». Цю назву він отримав на честь улюбленого коня дружини Франкліна Марса, який є творцем легендарного батончика.
- Snickers є найпопулярнішим шоколадним батончиком у світі. Виторг від його продажів становить понад 2 млрд доларів на рік.
- У 1930 році шоколадка коштувала лише 5 центів. Зараз вартість одного батончика становить 1–2 долари.
- Улюблені ласощі не завжди були єдиним батончиком. У 1933–1935 роках продавався «Double Snickers», в якому було 2 однакові батончики.
- Ключовим компонентом шоколадки є арахіс. Так ось, у кожному батончику міститься рівно 16 горішків. На виготовлення 15 млн шоколадок витрачається понад 100 тонн арахісу на рік.
- Багато хто помічав візерунок знизу кожного батончика. Він виходить від конвеєрної стрічки, де охолоджуються шоколадки після виготовлення.
- У 2007 році випускався Снікерс зеленого кольору. Це було пов’язано з виходом у прокат мультфільму про третього Шрека. На честь цього виробники додали до нуги барвник, який зробив її зеленою. На смак це ніяк не вплинуло.
- Снікерс був офіційним спонсором Олімпійських ігор, які проходили у 1984 році в Лос-Анджелесі.
- У 1991 році, коли йшла перша війна в Перській затоці, кожен американський солдат отримував заморожений батончик Снікерса як подяку.
Ось такі факти про легендарний батончик не тільки розкриють улюблені солодощі з нової сторони, а й стануть цікавими темами для розмови в колі друзів.