Щоб не говорили жінки і як би не втішали себе чоловіки, розмір певною мірою має значення. З усіх способів збільшення розміру статевого члена використання спеціальних пристроїв – екстендерів, є найбільш виправданим. Екстендер дійсно працює і робить мрії про бажані сантиметри дійсністю.

екстендер

Що таке екстендер

Екстендером називають пристрій, що забезпечує механічне розтягування тканин. Подібні пристрої вже давно використовує офіційна медицина, а відтоді вони стали застосовуватися і для збільшення розмірів статевого члена. Екстендер може використовуватись як самостійний засіб або допоміжний після операційних втручань, метою яких є збільшення розміру органу.

Як працює екстендер

Принцип дії простий і природний. Звернемося до фізіології. Відомо, що ерекція є наслідком посилення кровообігу в статевому органі, внаслідок чого він збільшується в обсязі, стає пружним. Кров заповнює печеристі тіла члена у білочній оболонці.

Те, наскільки більшим буде член у збудженому стані, залежить від можливості його тканин до розтягування. Чим більше еластичних волокон у білковій оболонці і кавернозних тілах, тим вона вища. Регулярно використовуючи екстендер домагаються розтягування тканин печеристих тіл, у результаті обсяг циркулюючої крові в члені збільшується.

Які бувають екстендери

Розглянемо всі види екстендерів:

  • джгутові;
  • ремінцеві;
  • вакуумні.

Щоб зафіксувати пристрій на статевому органі, у кожному з них використовується свій спосіб. Дешеві джгутові екстендери фіксуються на члені петлею. Для цього використовується джгут, який при тривалому носінні викликає дискомфорт і порушення кровообігу. Крім цього, такий спосіб фіксації є недостатньо надійним – член може вислизнути з петлі. Носити джгутовий екстендер можна не більше 1,5 годин.

У ремінцевих пристроях замість джгута використовується ремінь. Збільшивши площу, яка контактує з поверхнею статевого органу, вдалося зменшити неприємні відчуття, а час носіння – збільшити. Для того, щоб зафіксувати пристрій на органі, потрібно затягнути ремінь або використовувати засувку. Допустимий час носіння ремінцевого екстендеру – 4 години. З таким пристроєм досягти потрібного ефекту можна значно швидше.

Вакуумні екстендери – пристрої з досконалою конструкцією, де для фіксації головки члена використовується мембрана, змащена гелем, яка втягується в камеру разом з органом. Така конструкція виключає порушення кровообігу, що дозволяє уникнути травм. Завдяки цьому тривалість терапії може бути збільшена до 7 години. Шкода від естендеру може бути завдана тільки при порушенні рекомендацій щодо його експлуатації.

Екстендер: протипоказання і рекомендації

Для ефективного та безпечного застосування екстендеру рекомендуємо не використовувати пристрій у станах, коли знижена чутливість:

  • у разі алкогольного сп'яніння;
  • після прийому знеболювальних та заспокійливих препаратів.

Протипоказаннями для застосування є аденома передміхурової залози, гострий та хронічний простатит, варикозне розширення вен та інші хвороби серцево-судинної системи, інфекційні захворювання статевої системи.

Рекомендації щодо вибору екстендеру

Як ми з'ясували, екстендери з механічним способом кріплення можуть бути причиною дискомфорту, мікротравм, порушення кровообігу. Терапія з їх застосуванням не може бути надто тривалою, до того ж вони можуть зісковзувати. Але й у них є переваги:

  • вони добре сидять на статевому органі;
  • прості в експлуатації;
  • міцні;
  • недорогі.

Вибираючи екстендери зі джгутами або ремінцями, віддавайте перевагу пристроям із помірно жорсткими кріпленнями. М'які ремені або джгути швидко розтягнуться, втратять форму, а щільні можуть пошкодити шкіру.

У продажу є екстендери з комбінованим способом кріплення (ремені + петля). Вони надійно фіксують головку члена, не сповзають. Якщо ви вибираєте механічний екстендер, то це найбільш безпечний і комфортний їхній різновид.

У середньому ціновому діапазоні знаходяться вакуумні екстендери, які безпечніші та зручніші, ніж механічні, але при неправильному застосуванні можуть пошкодити шкіру, судини, стати причиною появи гематом. Їх можна носити довше, вони не приносять дискомфорту.

Критерії вибору екстендеру:

  • Вага пристрою. Терапія екстендером триває кілька годин, тому надто важкі аксесуари можуть викликати дискомфорт.
  • Матеріали виготовлення. Кращими експлуатаційними характеристиками та безпекою володіють силікон та АБС-пластик.
  • Сила розтягування. Ефективність розтягування тканин залежить від навантаження, яке має бути еквівалентом 1-2,5 кг вантажу.
  • Розміри. Пристрій повинен адаптуватися під статевий орган будь-якого розміру.

Екстендер, результат роботи якого буде видно вже через 2-3 місяці, забезпечує збільшення статевого члена, яке обґрунтоване з медичної точки зору і при правильній експлуатації безпечний для здоров'я чоловіка. Однією з умов ефективної терапії є правильний вибір екстендеру, і ми зробили все, щоб він відбувся.