Якщо відверто, то не кожна людина має можливість накопичувати, а економити гроші. Це зумовлено різними факторами, і перш за все - невеликими заробітними платами. Але, все ж таки, можна зробити акцент на важливих речах, а другорядні - сховати під скатертину.

Сучасні люди взагалі не звикли щось заощаджувати, наприклад, відкладаючи певний відсоток доходу. Але, у теперішніх умовах, життя “від гонорару до гонорару” вже не спрацьовує. Тож, потрібно заздалегідь подбати про фінансову подушку безпеки. Як варіант, для збільшення балансу, можна використовувати ігри з виводом грошей Україна, що напередодні можна протестувати безкоштовно.

Щодо заощаджень, якщо людям не вдається заховати певну суму на “чорний день”, варто спробувати збирати на щось конкретне. Річ у тім, що відкладати простіше, якщо існує чітка мета. При цьому, бажана річ повинна бути дійсно необхідною людині, або у господарстві.

Корисні поради щодо грошових накопичень

Перш ніж заощаджувати певні кошти, людині потрібно розуміти, скільки вона отримує на протязі місяця та які фінансові витрати несе. У цьому сенсі необхідно, щоб витрати не були вищими за прибутки. Тож, треба намагатися дотримуватися простих рекомендацій:

  • Вести постійний облік фінансів щодо отриманих дивідендів та витрат;
  • Ретельно зважувати кожне придбання, не робити покупки імпульсивно;
  • Розробити певні ліміти на місячні витрати, а також, залучити банківську картку із кешбеком. Не погано буде і постійно слідкувати за наявними акціями у магазинах;
  • Відмовитись від тотальної економії, почавши відкладати мінімальними сумами (авжеж, згодом, їх потрібно збільшувати згідно з актуальними доходами);
  • Знайти вигідні засоби отримання відсотків зі збережених коштів.

Тепер, трохи про загальну кількість заощаджень, яку можна обрати згідно із наявними можливостями. Взагалі, щоб у певний час накопичити “фінансову подушку” на пів року, потрібно утримувати 10-20% від доходів щомісяця. При цьому, решта залишається на заплановані витрати (50%) та розваги (30-40%).

Як зберігати гроші в іноземній валюті

Сьогодні, багато людей міркує над тим, у якій валюті краще тримати власні заощадження. Тут є кілька нюансів і, по-перше, якщо віддати перевагу державній гривні, це полегшить стан українців, які не планують їхати за кордон. По-друге, вкладення в іноземній валюті - чудовий варіант, якщо є бажання збільшити профіт у довгостроковій перспективі.

Щодо збереження активів у валюті інших держав, існують певні ризики. До того ж такі рахунки краще відкривати в іноземних фінустановах. Це можна пояснити невеликими відсотками, які пропонують українські банки.

Вагомою причиною цього кроку може стати стабільність певної валюти на ринку. Наприклад, якщо людина мешкає, або працює в країні з нестабільною економікою, краще подивитися перелік вигідних іноземних грошей. Це дозволить зберегти власні кошти у міцній та більш стабільній валюті.