Будь-який девайс час від часу необхідно чистити від пилюки чи бруду, мити фільтри або змінювати прокладки. Не оминуло це й зубні щітки, в тому числі електричні. Якщо з мануальними щітками все приблизно зрозуміло, то з електричними моделями краще розкласти все по поличках. Такі щітки набагато дорожчі звичайних, тому не хотілося б просто викидати гроші на вітер.

Для правильного очищення та знезараження можуть знадобитися додаткові інструменти та засоби, як то стерилізатори зубних щіток Oclean, які можна замовити за посиланням https://oclean.ua/collections/sanitizer, антисептик, індивідуальна щіточка тощо. Що ж до самої процедури, розглянемо її далі.

Як доглядати за мануальними та електричними щітками

Мануальні щітки досить знезаражувати раз на тиждень в антисептичному розчині або УФ-променями у спеціальному дезінфікувальному пристрої. Обробляйте не тільки голівку зі щетиною, а й ручку. В деяких випадках можна залучити маленькі щіточки, губку чи навіть ватні палички та диски.

В електричних моделях такими ж способами можна дезінфікувати тільки насадку, якою ви наразі користуєтеся. Основу, яка приєднується до зарядного пристрою можна витерти антибактеріальними вологими серветками.

Як знезаражувальну рідину краще за все використовувати звичайний перекис водню або етиловий спирт. Але після обробки додатково промийте все звичайною проточною водою.

Не менш важлива за гігієну щітки гігієна склянки чи іншої місткості, у якій ви зберігаєте щітку. В ній часто накопичується вода, піна, мило. Це все змішується та стає місцем-розплідником бактерій. Момент, коли склянку вже треба помити, ви визначите за характерним неприємним запахом чи сіруватим нальотом на кінці щіток.

Що ще слід пам’ятати, користуючись електричними щітками

Якщо ви вже знаєте, як правильно тримати щітки в чистоті, ще декілька порад із використання девайсу вам точно не завадять:

  • завжди тримайте щітку в оригінальному чохлі чи кейсі, якщо збираєтеся взяти її з собою, це захистить її від забруднень та механічних подразнень;
  • не забувайте від’єднувати зарядний кабель від мережі, щоб не перевантажувати та не зношувати акумулятор;
  • вчасно змінюйте насадки;
  • заряджайте пристрій якомога далі від води;
  • ознайомтеся з інструкцією виробника перед першим використанням щітки;
  • не намагайтеся самостійно розібрати девайс, якщо він не працює, щоб не анулювати фірмове гарантійне обслуговування.

Упакування пристрою та чек про покупку також краще зберегти, хоча б до того моменту, як сплине гарантія. Будьте відповідальними, коли справа стосується догляду за своїм тілом, адже воно у вас тільки одне. Тому будьте до нього та власної гігієни трохи уважнішими.