Блохи – дрібні комахи, які харчуються кров'ю тварин та людини. Собаки найчастіше зазнають нападу котячої бліхи, але ваш вихованець також може стати жертвою курячих бліх, ожинових бліх, людських бліх і, звичайно ж, собачих бліх. Вони передаються при контакті з іншою твариною, наприклад, під час спільної гри, а оскільки в наших квартирах ідеальні умови для швидкого розмноження бліх, їх варто позбутися якнайшвидше. А допоможе вам у цьому симпарика для собак!

Як веде себе собака, коли в неї блохи

Блохи вибирають шкіру собаки, бо можуть харчуватися її кров'ю. Хоча одиничний укус блохи може бути не болючим, у разі їх великої кількості вони можуть сильно дратувати пса. Це незручне відчуття для чотирилапого, з яким він неодмінно спробує боротися.

Тому дуже характерною поведінкою собаки, коли в неї є блохи - завзяте розчісування. Якщо ви помітили, що ваш вихованець майже завжди свербить, а ще намагається вгризатися в шкіру зубами, це ознака того, що щось не так.

Уважно огляньте шерсть вашого собаки, оскільки цілком ймовірно, що вона поводиться так через те, що на неї напали блохи.

Як вивести бліх у собаки? Дізнатися про це більше ви можете на сайті grad.ua!

Правильна обробка від бліх для собаки

Щоб запобігти інтенсивному розмноженню бліх, якнайшвидше придбайте для собаки спеціальний препарат від бліх, наприклад, у вигляді крапель, що наносяться на шкіру між лопатками тварини. Такий захід також захистить вихованця від кліщів, а також від вошей та вошей. Додатковою перевагою є також той факт, що він пригнічує розвиток яєць та личинок бліх на шерсті, а також в оточенні собаки, тобто у ліжку.

Як позбутися бліх у собаки – профілактика

Собаки люблять гуляти і ритися в кущах, але такі ігри можуть закінчитися навалою бліх або ловом кліщів. Тому варто запобігати небезпечним ситуаціям і захищати свого вихованця від небажаних гостей. Відмінним рішенням стане нашийник від бліх і кліщів, який не тільки допомагає боротися з безперервною навалою цих комах, але і запобігає їх появі.

Нашестя цих комах часто сприяє виникненню блошиного алергічного дерматиту, що викликає сильний свербіж, а у разі тварин, які страждають одночасно на шкірні захворювання, масовий напад бліх може призвести до анемії. Крім того, блохи можуть бути переносниками собачого ціп'яка. Тому швидке порятунок від непроханих гостей та відповідні профілактичні заходи важливі для здоров'я та благополуччя ваших вихованців.