Медична киснева станція є системою безперервної підготовки значних обсягів кисню для оснащення клінік і лікарень. Завдяки низькій собівартості, безперебійності, високій безпеці станції широко потрібні для:
- Отримання медкисню у реанімації, хірургічних операційних.
- Підключення ШВЛ.
- Використання апаратів анестезії.
- Застосування для лікування пацієнтів з інтоксикаціями та іншими діагнозами.
До складу кисневої станції входять генератори кисню (один і більше), ресивери, компресорні установки та допостачання. Кисень одержують за рахунок механічного відділення від інших компонентів повітряних сумішей. Генератор бере повітря, до складу якого входить перелік газів, ізолює азотисті сполуки, потім продукує суміш з високим відсотковим вмістом кисню (близько 93-95%). Завдяки системі доочищення цей показник може бути збільшений майже до 100%. Подробиці про обладнання можна почитати на сайті компанії "СпецКиївБуд" Medical.
Особливості застосування
Промислові генератори кисню підходять для цілодобової експлуатації, виробляють від 30 до 2400 л газу на хвилину з урахуванням потреб конкретної медустанови. Зазвичай монтаж здійснюється поза споруди у контейнерах або у окремому приміщенні. Спеціальна підготовка до встановлення, запуску в експлуатацію не потрібна.
Мембранні модифікації
Гази поділяються за рахунок різниці швидкостей руху та здатності проникати через мембрани. До складу мембран входять картридж-циліндр (змінний) та корпус, на картридж намотується спеціальне волокно (полімерне пористе).
Генератори активного кисню мають такі переваги:
- Компактні розміри, скромна вага.
- Автономність.
- Прості монтаж та запуск.
- Можливість встановлювати у різних приміщеннях.
Кріогенні генератори
В основі їхньої роботи лежить низькотемпературна ректифікація. Усі компоненти повітряних сумішей мають певний склад та температурні показники кипіння. Між рідкими фазами та парами здійснюється постійний масовий, тепловий обмін. Рідку фазу потрібно збагачувати киснем, парову азотом.
На виході виходить газ високого рівня очищення. Але пусковий період досить довгий.
Контейнерне виконання або у приміщенні замовника
З урахуванням типу виконання, цілей застосування, рівня продуктивності виділяють такі моделі:
- Контейнерні. Розташовуються всередині контейнерів, можуть переміщатися лікарнями, незамінні в госпіталях польового типу та у медустановах, де немає окремого приміщення для розташування обладнання.
- Стаціонарні. Встановлюються у відведених при цьому місцях у лікарняних корпусах чи окремих спорудах.
Усі системи оснащуються балонною рампою-автоматом – вона виконує роль резервного джерела живлення.
Своє організоване виробництво медкисню позбавляє необхідності регулярно закуповувати газ у постачальників. Це автоматизує процес, знижує експлуатаційні витрати та загальні вимоги до процесу виробництва. Собівартість виробництва газу буде демократичною, зроблені на купівлю обладнання вкладення окупляться у мінімальні терміни.
Цікавлять постачання в Україні?
Купити генератор кисню в Україні ви можете у компанії "СпецКиївБуд" Medical. Вона встановлює вигідні ціни, здійснює повне гарантійне обслуговування. Для уточнення наявності, умов замовлення та інших питань телефонуйте фахівцям або залишайте заявку на сайті онлайн. Компанія вже віготовила та встановила велику кількість кисневих станцій по медустановам всієї Украіни. Для Вас також зможуть підібрати комплектацію під цілі, які потрібно закрити у вашому медичному закладі.