За якими складовими клієнт оцінює заклад громадського харчування? Якісна кухня, бездоганний сервіс, продуманий інтер’єр і загальна концепція. І ще до 2020 року цього було достатньо. Але пандемія внесла свої корективи. Багато бізнесів перейшли в онлайн. І мова не тільки про кафе і ресторани, а й про супермаркети.
Раніше сервіс доставки був швидше привілеєм і додатковою зручністю, але через пандемію він перетворився у необхідність.
Ринок доставки стрімко пішов вгору
Через ситуацію, що склалася, служби доставки почали стрімко розвиватися. Цей ринок за результатами 2020 року продемонстрував показники в 7 разів вищі за показники 2019 року. І судячи з прогнозів, на цьому зростання ринку доставки не зупиниться.
Ті, хто раніше вже замовляв їжу додому, став робити це все частіше. Ну, а ті, кому пандемія вперше показала зручності такого сервісу, теж зміг оцінити переваги доставки.
До речі, доставляти продукти активно почали і супермаркети. Такий сервіс зручний для клієнтів і дозволяє бізнесам «триматися на плаву» в період карантинів.
Зрозуміло, спробувавши один раз таку послугу, люди більше не захочуть від неї відмовлятися.
Чи вплинула ця тенденція на оснащення закладів громадського харчування?
Чи змінилося щось в кафе і ресторанах з точки зору інвентарю та витратних матеріалів, що зазвичай закуповуються? По суті — ні. Хіба що зросла необхідність у одноразових контейнерах та одноразових столових приборах. Але технологічні процеси на кухні залишилися ті ж самі. Тому закладам громадського харчування так само потрібні якісні гастроємності, контейнери для зберігання продуктів, обробні дошки і інший інвентар.
Але є один ключовий момент, який встав особливо гостро для всіх, без винятку, сервісів доставки продуктів. Це наявність надійних і безпечних термобоксів.
Безпечна доставка продуктів в термоконтейнерах
Швидкопсувні продукти (риба, м’ясо, молочні продукти), а також всі готові страви мають перевозитися в спеціальних термобоксах. Це необхідне обладнання для служб доставки, які працюють автономно або «прив’язані» до якогось закладу чи супермаркету.
Ключові відмінності термобоксів
Конструкція всіх термоконтейнерів однакова. Головне в ній — шар теплоізоляційного матеріалу і кришка, що герметично закривається.
Якість матеріалу і деякі деталі конструкції в контейнерах можуть відрізнятися. Мова йде про:
- місткість;
- тип завантаження;
- число відділень;
- ручки.
Термоконтейнер із поліпропілена
Важливі моменти при виборі термоконтейнера
Для професійного термобокса важливі:
- зручність;
- міцність;
- якість матеріалу і його теплоізоляційні властивості;
- наявність засувок для максимальної герметичності;
- наявність відсіків для холодного і гарячого (цей момент принципово важливий, якщо доставку здійснює кур’єр з єдиним термоконтейнером);
- простий догляд.
Що робить термоконтейнер зручним для співробітників?
Бокс повинен бути виготовлений з легкого теплоізоляційного матеріалу, щоб у Ваших працівників не виникало труднощів з його транспортуванням. Одним з найбільш вдалих матеріалів для термоконтейнерів вважається спінений поліпропілен. Він на 96% складається з повітря.
За зручне використання контейнера також відповідають ручки. Оптимальний варіант — ручки у вигляді поглиблень. Вони забезпечують надійне захоплення і роблять зберігання контейнерів максимально зручним.
Якщо ж Вам потрібна термосумка для доставки продуктів, зверніть увагу, щоб ручки були виконані з якісної міцної тканини.
Якісні ручки термоконтейнера роблять доставку продуктів надійною і комфортною.
Які бокси прослужать довше?
Матеріал контейнерів повинен бути міцним і стійким до зносу. Тоді термоконтейнери прослужать довше.
Спінений поліпропілен демонструє хороші експлуатаційні характеристики. Це матеріал з оптимальним співвідношенням маси і міцності.
Як довго зберігаються продукти в термоконтейнері?
Якісний теплоізоляційний матеріал дозволяє зберігати продукти в термобоксах протягом 3–5 годин. Більш точний час зберігання залежить від:
- вихідної температури страви або продукту;
- товщини стінок контейнера;
- герметичності.
Середні втрати температури для гарячої страви в професійному термоконтейнері — 1,5 - 2 °C за 1 годину. Заморожені ж продукти за годину нагріваються приблизно на 2,5 - 3 °C.
Для тривалішого зберігання холодних продуктів, використовують акумулятори холоду
На які додаткові деталі звернути увагу?
У професійному термоконтейнері важливо, щоб:
- дверцята або кришка щільно прилягали (для мінімізації теплових втрат);
- був обраний найбільш зручний для Вашого підприємства тип завантаження (завантаження може бути фронтальним або верхнім);
- місткість боксу була сумірна з реальними обсягами продуктів, що зазвичай доставляються.
При виборі контейнера з фронтальним завантаженням зверніть увагу на моделі, в яких дверцята відкриваються на 270°. У них — максимально зручний доступ до вмісту.
Термосумка для холодних і гарячих продуктів
Контейнер з двома секціями — зручний варіант, коли потрібно доставити одночасно і гаряче, і холодне блюдо. У таких сумках відділення не пов’язані між собою і навіть відкриваються окремо.
Термоконтейнер — «must have» для сфери HoReCa
Не має значення, яку форму прийме бізнес з доставки їжі в найближчому майбутньому. Якісні термоконтейнери не втратять своєї актуальності. Це «мастхев» для:
- закладів, які доставляють своїм клієнтам готові страви;
- супермаркетів з відділом доставки;
- постачальників м’яса, риби і морепродуктів.
Шукаєте якісний кухонний інвентар для кафе або пекарні, звертайтесь до компанії «Нормак»: https://normak.com.ua/kuhonnyi-inventar.
Контакти компанії «Нормак»
Телефон: 044 383-59-50, 068 564-58-52, 066 055-18-99
Адреса: вул. Робоча 89, м. Дніпро, 49008, Україна
Email: info@normak.com.ua
Instagram: instagram.com/normak_ua/
Опубліковано на замовлення
Ideas Bureau Slav.ua
