Щоб випити еспресо або капучино вдома, потрібна еспресо-машина. У автоматичному варіанті вона також проста у використанні та дозволяє вам просто насолоджуватися смаком кави. Проте безліч моделей, доступних на ринку, не полегшує вибір.
Розглядаючи питання про покупку автоматичної кавоварки, пропонованої інтернет магазином на сайті https://domkofe.com.ua/ua/product-category/kofevarki/kofevarki-dlya-doma/ ви повинні уточнити свої смакові уподобання та вимоги до пристрою, що в свою чергу визначить цінову стелю і звузить коло можливого вибору.
Яку каву ви любите?
Це найважливіше питання, на яке варто відповісти при покупці кавоварки еспресо. Деякі моделі пропонують лише можливість приготування чорної кави (еспресо/лунго/американо), інші оснащені більш-менш складними системами спінювання молока. Тож, якщо молочні кави не входять в орбіту ваших уподобань, вибір буде набагато простішим. Крім того, кавоварка, яка варить тільки чорну каву, зазвичай дешевша і менша, ніж варіанти для спінювання молока, і в той же час пропонує якість еспресо на тому ж рівні, що й дорожчі моделі того ж виробника.
Яку еспресо-машину вибрати, якщо ви любите каву з молоком?
Однак якщо ви плануєте готувати молочну каву, є кілька способів спінювання молока:
- Насадка для піноутворення - це ручний піноутворювач, робота з яким вимагає певної практики. Кожного разу наливаєте молоко в глечик, одночасно спінюєте і нагріваєте, а потім наливаєте в чашку з кавою.
- Напівавтоматичний піноутворювач - в цьому варіанті ви вибираєте консистенцію молока (рідке/спінене), і машина видає його в чашку окремо від кави. Спочатку ви готуєте еспресо, а потім поміщаєте чашку під модуль «молоко» і заливаєте молоком бажаних пропорцій.
- Автоматичний/вбудований піноутворювач - тут все відбувається без нагляду користувача - ви вибираєте кавовий напій з меню, а машина сама готує каву, а потім наливає молоко потрібної консистенції в чашку.
Для того, щоб молоко пінилося належним чином, воно повинно бути свіжим і холодним, тому варто розглянути можливість придбання додаткового термоконтейнера (стандартне обладнання деяких моделей), який дозволить довше підтримувати відповідні параметри молока. Для найвибагливіших клієнтів є охолоджувальні контейнери, тобто мікрохолодильники, які тривалий час підтримують температуру молока на потрібному рівні.