Вважається, що процес старіння дерми починається після 25 років. Саме тоді слід починати використовувати спеціальні омолоджувальні препарати. Як правило, на упаковках вказується вік застосування (наприклад, 45+). Найкращим варіантом для зрілої шкіри стане натуральна косметика для обличчя "Sue".
Засоби "Sue" виділяються на тлі інших бездоганними складами та великою кількістю активних речовин. Тільки такі субстанції здатні поліпшити пружність шкіри, надати їй еластичності, усунути дрібні зморшки. Не вагайтеся та замовляйте антивіковий крем, результат ви побачите уже через кілька тижнів.
Головне завдання догляду за зрілою шкірою ― це регенерація клітин і їх правильне живлення. Необхідно розуміти, що дерма потребує великої кількості поживних складників. Тільки у такому випадку вдасться покращити її стан та зовнішній вигляд.
До компонентів, які повинні знаходитися у антивіковій косметиці належать:
-
магній,
-
золото,
-
кремній,
-
вітаміни А, С, Е,
-
коензим Q10,
-
поліпептиди,
-
фруктові кислоти,
-
ретинол,
-
гіалуронова кислота,
-
nmf (натуральний зволожувальний чинник),
-
олія кунжуту, камелії, рожевого дерева, сандалу, пшениці, сливової кісточки, обліпихи, жожоба,
-
екстракт розмарину, журавлини, зеленого чаю.
Зріла шкіра потребує ніжного та делікатного очищення, тому для вмивання не рекомендується застосовувати гелі. Краще обирати пінку або молочко, які не руйнують ліпідного шару епідермісу. Наступним етапом щоденного догляду є тонізація. Придбайте тонік з екстрактом троянди чи вітаміном С, і вже через кілька тижнів ви побачите позитивні зміни.
І денний, і нічний креми повинні добре зволожувати та живити шкіру. Тільки у такому випадку вона відновить еластичність, а дрібні зморшки стануть менш помітними. Не забувайте, що більшість дефектів дерми тісно пов'язані з неправильним доглядом. Класичний приклад, це жирний епітелій, для якого використовують спиртовмісні гелі і тоніки. Цей складник провокує виділення себум і погіршення стану епідермісу. Аналогічна ситуація і зі зрілим варіантом: пересушування та нестача живильних компонентів погано позначаються на її вигляді.
Щотижня слід проводити пілінг. Не купуйте зернистих скрабів, які тільки пошкоджують захисний бар'єр. Ензиматичні препарати значно ефективніші, вони глибоко проникають в епідерміс та відлущують зроговілі клітини. Також фруктові кислоти в їх складі стимулюють вироблення еластину й колагену.
Підтримати правильний рівень поживних компонентів дозволять серуми і маски. Для кращого всмоктування корисних речовин з них краще звернутися у професійні кабінети. Косметологи використовують спеціальні апарати, що покращують поглинання клітинами потрібних складників.
На стан дерми також впливає спосіб життя. Спеціалісти радять проводити більше часу на свіжому повітрі, відмовитися від шкідливої їжі, куріння та алкоголю, а також не засмагати на сонці чи в солярії. Дотримуючись цих правил, ви зможете омолодити своє обличчя.