Колись коркова підлога в очах споживача була  чимось на зразок екзотики. Тепер же ця коркова підлога львів (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-pidlogoviy/) впевнено зайняла свою нішу серед звичних оздоблень і просувається далі, завойовуючи все нових та нових покупців.

Різновиди коркової підлоги

Імпортери розширюють асортимент, вражають колірною палітрою і сотнями фактур коркової поверхні. Яким чином не розгубитися і як вибрати пробкову підлогу, яка не змусить згодом пошкодувати про свій вибір. Коли плануєте купити мансардне вікно львів (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/), для цього необхідно розглянути всі фізичні характеристики, визначитися з перевагами і недоліками і порівняти між собою різні зразки обробки.

Що таке пробкова підлога? Як її отримують?

За допомогою коркового покриття виробник запропонував споживачам справді натуральний матеріал, отриманий з деревини дуба, що мешкає в Середземномор'ї. На стовбурі дерева утворюють розташований подовжньо надріз, та знімають з омертвілої  ділянки кору, яку потім належним чином обробляють. На виході з виробничого процесу виходить коркове покриття.

Пробкова підлога в інтер'єрі

Потрібно зауважити, що цілі пласти пробки не завжди виходять, тому при виготовленні коркового полотна у хід йдуть і дрібні елементи, представлені крихтою, яка носить назву агломерат.

Види коркової обробки

Вищеописаним чином можна зробити чотири основних види покриттів, які пропонує будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/), а саме:

  • дорога якісна цільна поверхня,  яка відноситься до найбільш натурального оздоблювального матеріалу;
  • рулонний виріб, який виступає в ролі теплоізоляційної  та звукопоглинаючої  основи під декоративну поверхню;
  • клейові панелі, отримані пресуванням з агломерату та іншого з'єднуючого елемента, для монтажу на чорнову підлогу;
  • багатошарову плитку на базі ХДФ, або натуральну  деревину  з покриттям зверху, що поєднує в собі агломерат і шпон.