Броколі є одним з різновидів капусти. Її полюбили за приємний смак, можливість швидко приготувати і за корисні властивості. Але чи знаєте ви, як правильно вибрати броколі?

Як обрати броколі

В ідеалі купувати броколі треба з ранку на ринку, коли фермери привезли її тільки що зрізану. Якщо подивитися на зріз качана, він ще збереже сліди вологості. Звичайно ж, таке задоволення випадає не часто. Проте ви завжди зможете купити найсвіжішу броколі в Херсоні в інтернет-магазині Ovochi. Завдяки тому, що магазин працює безпосередньо з виробниками, покупці мають змогу придбати найкращі овочі за доступною ціною. Запаси магазину поповнюються кожен день, до того ж для них передбачено оптимальні умови зберігання, згідно зі всіма вимогами та стандартами. Тут ціна броколі за кг завжди є однією з найвигідніших на ринку.

На що слід звернути увагу під час вибору броколі:

  • Розмір качана;

  • Колір;

  • Міцність.

Розмір гарного качана броколі складає приблизно 10-13 см. Слід надати перевагу качанам темно-зеленого кольору. Якщо відігнути щільно притиснуті суцвіття, то можна побачити світло-зелений та жовтий кольори. Це нормально, туди просто не проникає світло. Іноді капуста броколі може мати і фіолетовий відтінок. Це природний колір, і при варінні капуста стане зеленою. Якісний качан хрумтить у руках, гілочки щільно притиснуті одна до одної. Перевірте, щоб на броколі не було слідів гнилі.

Як смачно приготувати броколі за 10 хвилин

Безумовно, броколі користь не підлягає сумнівам. Проте багато хто вважає цю капусту несмачним овочем та не купує її, не зважаючи на те, що броколі ціна може бути доступною. Справа в приготуванні: якщо знати певні лайфхаки, блюдо з броколі виходить нереально смачним.

  • Для приготування вибираємо виключно свіжу броколі: із замороженої не вийде очікуваного смаку.

  • Розбираємо броколі на суцвіття, промиваємо і просушуємо.

  • Обдаємо суцвіття броколі окропом. Можна додатково підрум'янити пальником, якщо він є вдома. Зазвичай так роблять в ресторанах, що особливо доповнює смак страви.

  • Опускаємо до голландського соусу. Для нього ми беремо 30-40 мл білого вина і три яєчні жовтки, збиваємо на паровій бані з додаванням невеликої кількості солі до появи піни. Вливаємо попередньо розтоплене вершкове масло тонкою цівкою і збиваємо. Додаємо трохи соку лимона і трохи цукру.

Також можна заправити страву маслом з петрушки. Для цього: обдаємо петрушку окропом і опускаємо в лід, щоб вона зберегла яскравий зелений колір. Збиваємо блендером разом з оливковою олією і пропускаємо через сито. Масло петрушки можна використовувати для прикраси блюд або як додаткову заправку до овочевих салатів.