Інженерні системи споруджують з надійних комплектуючих, щоб забезпечити довгу і справну службу. Однак це не виключає повністю ймовірність аварій. Особливо часто трапляються проблеми у водопровідній і каналізаційній системах. Це не дивно, адже вони схильні до впливу безлічі негативних факторів. Гідроудари, перепади температур, низька якість внутрішнього середовища — все це впливає на труби та з'єднання.
Що робити в разі аварії у водопровідній системі
Не варто намагатися усунути її самостійно — ви можете просто втратити час. Все що потрібно від мешканців — перекрити подачу води, усунути натік рідини та зателефонувати до аварійної служби. Опишіть менеджеру проблему, щоб фахівці взяли з собою необхідне обладнання. Подивитися контакти аварійної служби водоканалу ви зможете за посиланням https://mtsewer.com.ua/uk/services/avarijna-sluzhba-vodokanalu/, тут же представлена докладна інформація про послуги та розцінки. Компанія «МонтажТехСервіс» здійснює аварійні роботи різної складності на вигідних умовах. Бригади виїжджають на об'єкти цілодобово. Фахівці прибудуть в стислі терміни для оперативного усунення виниклої проблеми.
В яких випадках викликати аварійну службу водоканалу
Досить поширені проблеми — прорив чи пошкодження труби. Така аварія призводить до пошкодження власного та сусідського майна. Може знадобитися заміна підлогового покриття, оплата ремонту квартири мешканцям першого поверху. Важливо своєчасно помітити пошкодження і запросити професіоналів для його усунення. Самостійний ремонт цілком може привести до повторного прориву.
Слід викликати аварійну службу при забитому стоці. Проблема може виникнути не тільки при попаданні в трубу крупного сміття. Засмічення виникають поступово через жирові відкладення, жорстку воду. Найчастіше з ними стикаються власники систем з трубами невеликого діаметру. Засмічення створює серйозний дискомфорт, не дозволяє в повній мірі користуватися водопровідною або каналізаційною системою. Нерідко воно повністю виводить її з ладу. Зростає навантаження на труби, можливе утворення течі. Самостійно провести прочищення вдається не завжди. Хімія та вантуз виявляються ефективними тільки при слабких засорах. У більш серйозних випадках застосовують троси. Професіонали зазвичай вдаються до гідродинамічного прочищення труб.
При утворенні пробки треба попередити сусідів, з якими загальний стояк, щоб тимчасово вони не користувалися зливом і кранами. Якщо спостерігається сильний напір стічних вод, потрібно, щоб сусіди знизу злили воду через унітаз.