Назва плоду «грейпфрут» поєднує англійські слова виноград та фрукт. Але це не стосується смаку винограду. Просто на деревах грейпфрути часто зібрані в красиві грона по 3 – 12 плодів. Батьківщиною екзотичної рослини вважається Центральна Америка та Індія. Перші згадки про грейпфрут з'явилися у 1750 році. Щодо його походження досі ведуться дискусії. Одна з теорій стверджує, що екзотичний фрукт став результатом схрещування апельсина з помело. Але селекціонерам не вдалося відтворити цей процес у штучних умовах. Насолодитися смаком цього корисного фрукта пропонує інтернет-магазин FRUIT TIME, що доставляє до столу українців понад 500 видів екзотичних плодів з різних країн світу.
Корисні властивості
Великі, круглі, жовті або оранжево-червоні плоди грейпфрута мають соковиту м’якоть та приємний аромат. Оригінальності смаку фрукта надає наявність специфічної гіркоти.У склад плодів входять:
- корисні мінерали та вітамінні комплекси;
- харчові волокна та природні цукри;
- фітонциди та органічні кислоти;
- білки та жири (у невеликій кількості).
Взаємодія ефірних олій, пектинів та вуглеводів у складі плодів позитивно впливає на стан організму.
Грейпфрут корисно вживати для:
- очищення крові та підвищення імунітету;
- боротьби зі стресом та поганим настроєм;
- нормалізації рівня цукру в крові та покращення травлення;
- профілактики серцево-судинних захворювань та гепатиту.
У 100 грамах фрукта міститься лише 35 ккал. Тому його рекомендують вживати тим, хто хоче мати струнку фігуру.
Грейпфрут в кулінарії
Корисні екзотичні плоди використовують у приготуванні:
- солодких та несолодких салатів;
- маринадів, які роблять м’ясо ніжним та соковитим;
- випічки, з успіхом замінюючи апельсини.
Грейпфрут при додаванні у прохолодні коктейлі, глінтвейн, чай надає напоям приємний аромат та насичений смак.
Кулінари вважають, що органічно з грейпфрутом поєднуються курка, сир, креветки, лосось. Страви набувають вишуканого смаку. Вдалі смакові комбінації отримують поєднуючи грейпфрут з іншими фруктами та різними кисломолочними продуктами.
Як вибрати та зберігати
При виборі плодів треба їх прискіпливо оглядати. Поверхня зрілих плодів повинна мати рівномірну насиченість забарвлення, яке може бути жовтим, оранжевім, рожевим, червоним. Треба, щоб на шкірці не було вм’ятин та пошкоджень. Вага плодів може досягати 500 грамів. Невелику вагу часто мають недозрілі або висохлі плоди.
Грейпфрут краще зберігати загорнутими в папір у відділі для фруктів холодильника. Так він може зберігатися до 10 днів, а в кімнаті – лише 4 дні. На термін зберігання впливає рівень стиглості плоду.
Де купити грейпфрут
Якщо не знаєте де придбати якісні фрукти, завітайте на сайт:
https://fruit-time.ua/product/greipfrut-yuar.html онлайн-магазину FRUIT TIME, який являється прямим імпортером екзотичних фруктів та інших природних дарів. Якість продукції підтверджується міжнародними сертифікаційними документами. Фрукти зберігаються у власних складських приміщеннях, в яких забезпечено дотримання правильного температурного режиму. Це гарантує якісне зберігання продукції. Споживачі отримують свіжі стиглі плоди, що припадуть до смаку справжнім гурманам.
Магазин сам імпортує товари від виробників, тому пропонує споживачам фрукти та овочі за справедливими цінами. Крім того, діє програма знижок, покупці отримують приємні акційні пропозиції. Це робить придбання смачної продукції ще вигіднішим.
Жителям Києва та області, Харкова, Дніпра та Запоріжжя доставлення замовлень оперативно здійснюється власним автотранспортом.