Справжнім відкриттям двадцятого століття можна вважати нічні клуби. Сучасні клуби пройшли довгий шлях від джазових елітних закладів в Америці до розвитку масової індустрії, яка дозволяє будь-якому активному жителю планети скористатися правом на відпочинок або безсонну ніч в розважальному клубі. Нічний клуб сьогодні вже не буде розважальним закладом, якщо в ньому не буде високоякісного освітлення і ді-джеїв. В області розважальних закладів склалося стійке поняття про власну респектабельності, яке засноване на традиціях, підкріплених також розвитком індустрії нічних закладів і часом.
Дізнатися більше про відпочинок у Клубі Спліт у Львові ви можете на https://www.split.lviv.ua/night-club/night-club-about.html!
До речі, перший діджей виступив ще в 1906 р. Звичайно, це виступ складно порівнювати з виступами діджеїв сьогодні, але тоді воно виявилося справжнім успіхом у всьому світі. Цей виступ транслював мелодію, приурочену до Різдва.
Розвиток діджейства
Свій розвиток діджейство як безпосереднє і звичне явище нічного життя людей отримало вже в тридцяті роки двадцятого століття. Саме тоді з'явилося в побуті назва діскжоккей. Знову ж таки, той діджей і сьогоднішній мають масу відмінностей. Наприклад, діджей тридцятих років повинен був просто стежити за роботою спеціалізованої машини, що програє вінілові диски. Діджей ж сьогоднішній є культовою персоною нічного життя міста, творцем клубної музики - він задає ритм і темп на будь-якій вечірці.
Перші нічні клуби своїм символом мали вінілові пластинки, а діджейська музика, через всього лише десять років, геть витіснила з більшості нічних клубів живу музику. Нічні клуби залучали відвідувачів незвичайною музикою, яка здатна була відчути настрій натовпу і під нього успішно підбудовувалася. Клубну музику діджеї робили сприйнятливою для відвідувачів і гнучкою.
Розвиток нічних клубів
У шістдесяті роки діджейське мистецтво пережило справжнісінький бум, музику все більше вдосконалили. Діджеї змогли створювати нову музику, яка поліпшувалася микшированием. В Америці почали з'являтися перші школи діджеїв, вони встановили світові стандарти і всі відомі нам головні напрямки в музиці взагалі.
Практично в кожному місті світу в вісімдесяті відкривалися нічні різномасті клуби. У Радянському союзі була своя специфіка нічного руху: нічні клуби відкривали в Палацах молоді та Палацах культури. Найперші майданчики для танців саме в них були облаштовані, там же проводилися перші дискотеки радянські.
Дев'яності роки стали справжнім розквітом для нічних українських клубів. Саме тоді почали активно відкриватися клуби абсолютно різних напрямків, а постійно зростаюча економічна ситуація в країні вимагала і розвивала потреба людей в нічних розвагах і нічному відпочинку на вищому рівні.