Якщо ви шукаєте потрібні слова для побажань до дня народження - ви знаходитесь у правильному місці! Тут https://tvoe.media/pryvitannia-z-dnem-narodzhennia/ ви знайдете вірші та побажання у прозі на дні народження, які запам’ятаються імениннику! Пам'ятайте, що також, вибираючи подарунок на день народження в магазині, можна зробити на ньому гравірування вашого побажання!
Які найпривабливіші побажання з днем народження
Нехай доля буде сприятливою для вас, приносячи успіх. Ідіть по життю з добротою у серці, оточені людьми, яких ви любите, сильні з почуттям захищеності та щастя. Нехай кожен поворот калейдоскопа життя приносить вам радість.
Щоб ви могли бути щасливими. Смійтеся з іншими людьми, але ніколи над ними. Насолоджуйтесь навіть невеликим, але вдалим жартом. Бажаю вам, щоб кожен день був наповнений радістю, а майбутнє - щасливим.
Спостерігайте за світом з широко розплющеними очима, бо найбільші таємниці заховані в найневірогідніших місцях. Ті, хто не вірить у магію світу, ніколи її не відкриють. Бажаю вам непохитної віри.
Сонячних днів та теплих ночей, миру, любові та закоханих очей. І спати, щоб прокидатися щоранку, не турбуючись про завтра, щоб більше не було сумно. А в простягнутій руці з крапелькою свіжої роси, теплою посмішкою на обличчі, волоссям, закріпленим на сонці було щастя. Запах сонячних днів захистять від життєвої бурі. З сьогоднішнім радісним днем я бажаю вам 100 років процвітання. Нехай життя щастя тече до вас, нехай радість не проходить повз вас!
Тільки щасливі дні, і все, що ви хочете, щоб життя вам подарувало. Успіхів у житті, щастя в любові, багато посмішок, багато радості, здійснення всіх ваших найглибших мрій, лише приємні події у вашому житті.
Побажання, або дві сторони однієї і тієї ж дії
Перш ніж ручки або клавіші клавіатури почнуть рухатися, варто усвідомити, що ми насправді робимо, коли пишемо привітання. Для наших предків мова використовувалась для спілкування і водночас мала творчу силу.
Говоріння добрих слів діяло б як заклинання і повертало сказане. Подібно до того, як вірили в добру силу бажань, вважали і силу прокляття. Тому також рекомендували зважувати слова, щоб не вимовити нічого зайвого. І з цієї причини, як це не парадоксально, згідно з прислів'ям, мова - срібло, а мовчання - золото. Який висновок для нас, хто живе в 21 столітті? На відміну від зовнішнього вигляду, ця віра у важливість вимовленого слова все ще дуже сильна.