Портал «Всеосвіта» пропонує Вам найбільш актуальну та розширену базу навчальних матеріалів, інформацію з будь – якого предмету шкільної програми. Ознайомитися, без витрати зайвого часу на пошуки, з потрібною темою допоможуть оригінальні розробки, що з ними люб’язно діляться педагоги з різних дисциплін. Якщо Ви маєте свої методичні матеріали, Ви також можете поділитися своїм досвідом з колегами, розмістивши на сайті свої напрацювання у відповідному розділі. За проявлену ініціативу, Ви отримуєте безоплатно свідоцтво за кожну розміщену інформацію, а внесок у розвиток порталу «Всеосвіта», зроблений Вами, підтвердять документи, якими Ви будете нагороджені (свідоцтва, подяки, грамоти, почесні грамоти).

На сторінках сайту «Всеосвіта» інформація викладена у вигляді, зручному саме Вам:

  • «Стаття»
  • «Наукова робота»
  • «Відеоурок»
  • «Презентація»
  • «Конспект»
  • «Текст»
  • «Робоча програма»
  • «Інші методичні матеріали»

Також Ви можете обрати цікавий для Вас «Розділ», «Клас», від матеріалу для «Дошкільнят» до «12 класу», що суттєво спростить процес пошуку. Щоб знайти потрібну тему, потрібно в рядок сайту для пошуку ввести назву необхідної Вам теми.

У Вас є можливість не тільки бачити кількість переглядів іншими читачами роботи, яку розкриваєте, а й залишати свої коментарі до змісту, що буде позитивним впливом для сторінки автора. База даних методичних напрацювань регулярно доповнюється, що робить портал «Всеосвітпа» унікальним помічником, як для вихователя, вчителя, так і для батьків, які зацікавлені у всебічному та багатогранному розвитку особистості своєї дитини.

Перемога українських учнів на Міжнародному конкурсі

Дві медалі та спеціальну винагороду привезли українські молоді винахідники з Туреччини.

Учні з України виставили на Міжнародний конкурс наукових проектів, у Туреччині, INSPO 2018, свої винаходи і привезли 2 медалі і спеціальну нагороду, про що повідомили в прес – службі МАН України. Третє місце із спеціальною нагородою посів Агванян Артем, з Маріупольського технічного ліцею, який створив інтерактивну систему моніторингу якості повітря на базі контролера NodeMCU. За допомогою цього винаходу стає можливим аналізувати стан повітря, надавати інформацію в Інтернет в якості інтерактивних графіків. А можливість взяти участь Артему у фіналі Міжнародного конкурсу наукових проектів в 2019 році, який відбудеться у Мексиці, надає отримана ним спеціальна нагорода.

Студентка Українського католицького університету Софія Петришин зайняла четверте місце в конкурсі з проектом пристрою для проектування цифрової інформації шрифтом Брайля.

Протягом останніх років, досить сильно активізувалася участь в Міжнародних конкурсах українських учнів. Діти привозять нагороди з різних країн, і це дуже приємно, що їхні досягнення знаходять визнання. Президент МАН України, Станіслав Довгий звернув увагу, що подібна діяльність дітей – довга і важка робота, тому що для гідного представлення свого проекту на конкурсі подібного рівня, потрібно добре володіти англійською мовою, підготувати цікаву презентацію, свій виступ.

В цілому, на INSPO 2018 представляли Україну четверо молодих науковців, дійсних членів МАН України на чолі з керівником делегації Євгеном Кудрявцем. Національному центру «Мала академія наук украни» журі також відзначило нагородою за успішну участь.

В рамках конкурсу, що проводився, українська делегація провела цікаву зустріч з генеральним консулом України в м. Стамбул, Гаманом Олександром. На зустрічі обговорювалися питання про дипломатію, майбутнє, розвиток науки та інші цікаві питання. А консул України в м. Стамбул, Сергій Кравченко, відвідав відкриття конкурсу і церемонію нагородження конкурсантів, поспілкувався з учасниками конкурсу, ознайомився з їхніми проектами. Як зазначив Євген Кудрявець, подібні зустрічі із залученням дипломатичних представництв України закордоном сприяють розвитку освітньої дипломатії, важливі для підтримки молодих науковців.

Щиро вітаємо молодих винахідників! Успіхів, творчого натхнення їм!