Для поховання деяких вихідців Краматорської громади тут замовили ритуальне устаткування на майже сім мільйонів гривень.
Вільне радіоСеред покупок є труни, хрести та вінки. Постачальника шукали без відкритих торгів і обидва замовлення дісталися фірмі з Дніпра.
Замовили товари через спеціалізоване комунальне підприємство “Ритуальна служба” Краматорської міськради.
Згідно з документацією до замовлень, відомство має нагальну потребу в закупівлі 2 400 ритуальних вінків. Вони обійдуться міському бюджету у 2,8 мільйона гривень.
Серед декоративних об’єктів обирали між трьома варіаціями вінків, а втім, у “Ритуальній службі” погодилися й на кошики. Серед цього замовлення також є окремо виділений пункт про “ексклюзивні вінки”.
Крім того, комунальне підприємство виділило ще 3 мільйони 120 гривень на закупівлю трун. Це, зокрема, 900 конструкцій стандартної чотирикутної форми та 240 — шестикутної.
Також на 885 тисяч гривень СКП “Ритуальна служба” закупила 1 350 хрестів. Дерев’яні конструкції мають різне лакування та матеріали виготовлення.
Усі ці підряди дісталися ТОВ “Равісто”, оскільки у Краматорській міськраді не змогли знайти іншого постачальника під час минулих торгів у серпні. Покликаючись на нагальність закупівель, цього разу не відкривали торги.
Дніпровські підприємці мають поставити ритуальні вінки та труни до 31 грудня 2024 року. Водночас хрести мали надійти комунальникам 13 вересня.
Нагадаємо, що 10 вересня 2022 року Краматорська міська ВА прийняла розпорядження “Про встановлення порядку огляду трупа працівниками закладів охорони здоров’я Краматорської територіальної громади”. У рішенні, зокрема, йдеться про те, що на території громади транспортування тіл померлих з місця смерті до міської лікарні №3 може здійснюватися виключно КП “Ритуальна служба”, яке належить міській адміністрації.
Антимонопольний комітет помітив у такому рішення порушення вимог чинного законодавства. АМК зобов’язав Краматорську МВА припинити порушення законодавства про захист конкуренції та повідомити про це протягом трьох місяців після отримання рішення Антимонопольного комітету.
При цьому зазначається, що військова адміністрація має право оскаржити рішення АМК у господарському суді протягом двох місяців.
Читайте: Обіцяли 1000 доларів: у Краматорську затримали підлітка, який підпалив автівку військового
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262