Російські війська продовжують активний наступ на Ізюм. Окупанти не полишають спроб захопити місто, адже це означало б прокладання дороги у бік Слов’янська та у бік Харкова.
Ворожі війська шукають різних способів, аби захопити Ізюм на Харківщині. Вони підсилюють угрупування та накопичують техніку.
До основних ворожих угрупувань окупанти вводять нові додаткові підрозділи. Про це повідомляють у Генштабі 18 березня.
Читайте: Яка в Україні ситуація щодо російського вторгнення станом на 18 березня
Раніше стало відомо, що російські військові висували ультиматум меру Ізюма з вимогою безперешкодно пропустити їхню техніку в напрямку Харкова, на що місто відповіло відмовою. Про це заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, - передає Радіо Свобода.
Місто почали активно бомбити. Саме через відмову Ізюму вільно пропустити російських військових, ворог почав застосовувати артилерію та важке озброєння.
За даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки остання спроба росіян прорватися через річку в районі Барвінківської траси закінчилася нищівною поразкою.
Вороги знову і знову кидають на вірну смерть своїх солдат-строковиків, які безславно гинуть в середині металобрухту російської «армії». Про це повідомляє Максим Стрєльник з Ізюмської міськради.
Також, за його словами, 16 березня російські окупанти, як сарана розбрідалися по полях Ізюмського району, але «завдяки ЗСУ вони кожної хвилини стають добривом для городів у наших селах».
Голова Харківської ОВА додав, що обстріли ведуться по цивільній інфраструктурі, адже в місті немає жодних військових об’єктів – «від слова зовсім». Голова ОВА зазначив, що в Ізюмі немає світла та води, також не працюють телефонний зв’язок і інтернет.
За його даними, Ізюм наразі перебуває в найбільш критичному становищі з усіх міст області. Харків натомість перебуває під повним контролем Збройних сил.
Наразі триває евакуація мирного населення, а наші українські військові відбивають усі спроби ворога взяти Ізюм.
Читайте: Евакуйовані з інших міст їдуть транзитом через Слов’янськ - Лях