Сьогодні у Слов’янську згадують Володимира Рибака. Річниця викрадення

Сьогодні рівно 6 років з того дня, як через проукраїнську позицію викрали Депутата Горлівської міськради, Героя України Володимира Рибака.

Депутата викрали і катували бойовики терористичного угрупування «ДНР» за те, що чоловік в будівлі міськради намагався зняти прапор бойовиків і повернути прапор України. В цей же день невідомі побили Володимира Рибака, кинули в машину і відвезли у Слов’янськ. Там в приміщенні СБУ його катували і вбили. Тіло Володимира Рибака було знайдене у Слов’янську в річці Казений Торець.

Сьогодні, у річницю викрадення відбулось покладання квітів. 

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради Дмитро Кравченко та начальник Слов'янського міського відділу СБУ майор Євген Афонін поклали квіти до пам'ятної дошки Герою України ( посмертно) Володимиру Рибаку, яка розташована на будівлі СБУ. 

Вони вшанували пам'ять хвилиною мовчання Володимира Рибака, Юрія Поправка та Юрія Дяковського, які віддали своє життя за Україну - повідомляють на сайті Слов’янської міської ради.