Вчора ввечері, коли усі тролейбуси повернулися з рейсів, журналісти подивилися, як відбувається дезінфекція електротранспорту.
Під час однієї з прес-конференцій на цьому тижні керівництво міста оголосило про те, що міський транспорт будуть дезінфікувати. Перевізникам рекомендують купити чи орендувати установки холодного пару для обробки транспорту, автовокзалу та залізничного вокзалу - дезінфекцію бактерицидними лампами закритого типу.
Читайте: Усі на карантин: у Слов'янську припиняє прийом громадян ЦНАП та міськрада
У зв'язку з цим багато кого з мешканців зацікавило, чи дійсно перевізники будуть обробляти транспорт. Ввечері 17 березня ми відвідали тролейбусне депо, коли вже майже усі тролейбуси повернулися з рейсів, та подивилися, як відбувається дезінфекція.
Спочатку готується розчин на 10 літрів води, його розливають у каністри з трубкою-розпилювачем. Працівниця депо одягає захисний костюм, окуляри, респіратор і рукавички та поливає розчином весь салон тролейбусу - стіни, вікна, сидіння. Працівниця, котра дезінфікувала тролейбуси, розповіла, що подібна процедура у депо не нова - транспорт обробляють кожної зими, бо зазвичай саме цей період співпадає із піком захворювань на грип те ГРВІ.
Окрім дезінфекції, тролейбуси миють та перевіряють їх технічний стан. Усього в депо 13 одиниць транспорту. Вже вчора ввечері на дверях тролейбусів з'явилися таблички-попередження про те, що на період карантину будуть пускати у салон не більше 20 пасажирів.
Протягом дня кожні три години тролейбуси власноруч будуть дезинфікувати кондуктори.