Життя редакції - це окремий світ. Але при тому, журналісти і всі, хто працює у сфері ЗМІ та мас-медіа, залишаються звичайними людьми. Ми вирішили привідкрити завісу і показати трохи життя "за кулісами".
У цей раз ми вирішили розказати, якими додатками на телефоні користується команда сайту.
Вікторія. Журналістка.
Google play music – додаток, яким користуюся, мабуть, найчастіше, бо дуже люблю слухати музику, коли їду в громадському транспорті, стою на зупинці, щось пишу на роботі, займаюся якимись домашніми справами.
Cool reader – читаю книжки в електронному форматі. Це зручніше, ніж носити фоліант із собою, до того ж завжди є, чим себе зайняти під час очікування десь.
Duolingo – треную періодично англійську мову, щоб не забувати. Зручний додаток, усе систематизовано й класифіковано за рівнями та напрямками.
Snapseed – тут зручно обробляти та корегувати фотографії.
Shazam – це на випадок, якщо я десь почую класну пісню, але не буду знати назву та виконавця.
My Pol – новий додаток поліції. Ну тут зрозуміло, для чого він.
Uber – буде в нагоді у великих містах, наприклад у Харкові, Києві.
Booking.com – тут зручно бронювати номери чи місця у готелях, хостелах, шукати тимчасове житло. Принаймані я використовую додаток саме для цього.
Диктофони. Так, їх два – звичайний та для фіксування телефонних розмов.
Соцмережі: Twitter, Facebook, Instagram, Vero. Але найбільш активно використовую Instagram.
Месенджери: telegram, viber. Останній, якщо чесно, просто ненавиджу, але нічого не поробиш.
Лідія. Журналістка.
Найчастіше я користуюсь додатками Facebook та Instagram. Не лише по роботі. Іноді мені кажуть, що я від них залежна. Не заперечуватиму, є таке. Намагаюся скоротити кількість часу, проведеного там, але не завжди виходить.
З месенджерів використовую Messenger, Telegram, Viber, WhatsApp. Двома останніми майже не користуюся. Я думаю, не має сенсу пояснювати, для чого вони...
Насправді додатків у мене не так вже й багато. Все, що треба, вбудоване в телефон.
Завжди використовую додаток Нової Пошти. Так набагато зручніше і нічого, якщо забув паспорт. Можна відстежувати свої посилки, платити за них онлайн. Не скажу, що постійно ним користуюся, але коли маю щось відправити, або прийняти - завжди.
YouCut - відеоредактор для телефону. Використовую, коли роблю свої відосікі для fb чи instagram. Не робочі, звичайно, на свою особисту сторінку. Воно для мене найзручніше.
З тих, які скачала - майже все. Хіба що німецьку ще вчу через Duolingo.
Раніше були програми для обробки фото, але я їх скачала і рік не користувалася, після цього видалила. Програми були непогані, але виявилося, що фільтрів в Instagram мені досить.
Час від часу скачую якісь ігри (частіше за все щось на кшталт логічних рішень, або мафії), але надовго мене не вистачає. Зберігати то все я не люблю, тому, як перестаю грати, одразу видаляю.
Олександра. Редакторка
Свій телефон я використовую здебільшого для особистого спілкування.
Крім усіх стандартних додатків, я користують декількома месенджерами - WhatsApp, Viber, Telegram, соціальними мережами Instagram та Facebook.
Для вивчення англійської мови я використовую додаток Duolingo, треную свої навички щодня.
Для того, щоб розслабитись та заспокоїтись, іноді слухаю медитації додатку Meditopia.
Мені подобаються логічні задачі, тому іноді розважаюсь, граючи у додатки June's Journey, 100 Doors Challenge.
Рідше, коли є настрій, користуюсь додатком GarageBand, де можна створювати музику.
Для фотографій іноді використовую B612, де можна застосувати цікаві маски та накласти на фото певний ефект.
Андрій. Дизайнер.
Частіше за все я користуюся Viber та Instagram. Всім зрозуміло, для чого вони.
Вивчаю англійську мову за допомогою додатків Duolingo, Memrise.
Коли приходить зарплатня та треба платити за послуги, використовую Privat24.
У додатках Staff і ZARA обираю одяг.
Adobe Photoshop Fix, Lightroom та Adobe Draw використовую для роботи. Іноді в голову приходять ідеї, які треба швидко замалювати, комп’ютер включати довго, тому роблю замальовки у телефоні. Хоча частіше ці програми використовую на комп’ютері.
У Pinterest заходжу майже щодня. Частіше за все дивлюся роботи інших дизайнерів, надихаюсь.
Валерій. Директор.
З месенджерів у директора в телефоні Messenger, WatsApp, Viber, Skype, Telegram.
Із соцмереж найчастіше використовується Twitter, але є ще Pinterest, Vimeo (сервіс, що надає послуги в збереженні та трансляції відеоматеріалів в мережі Інтернет за допомогою протоколу HTTPS) та Instagram.
Програми для фото: Lightroom та Google Photo. А ще додатки для використання DJI продукції. Наприклад, для керування дроном, стабілізатором чи OSMO.
Обов’язковою є папка з назвою "Бізнес", зрозуміло, що там всі програми, які допомагають вести справу. Як власник ЗМІ, має програми Google Analytics та Analytics, програми Facebook Pages та YouTube студія.
Ще одна тека в телефоні, яка є важливою і корисною має назву "Образ жизни". Там всі додатки, що стосуються банків та банківських карток, додаток "Нова Пошта".
Мови вивчаються за допомогою додатку Duolingo. Так якось склалося, що у всіх членів команди 6262 є цей додаток на телефоні :). І всі вчать мови. Різні.
А ще є додаток Netflix, який, між іншим, на третьому місці по використанню у телефоні.
Час від часу редакція 6262 публікуватиме подібні матеріалі. Тому це не останні цікавинки, які чекають на вас.