Під керівництвом фотографа зі Швейцарії Яна Захлінського мешканці Слов'янська відшуковували "голос міста". Пошуки логічно завершилися серією фотографій про Слов'янськ, які об'єднали в одну фотовиставку.
Фотовиставка була преставлена у Центральній бібліотеці.
Протягом тижня у платформі ініціатив "Теплиця" про ходили заняття з фотографії, а учасники майстер-класу вивчали своє місто через фото. Сім учасників виставки під керівництвом досвідченого фотографа Яна Захлінського працювали над створенням "голосу" свого міста. Серед представлених фото - звичайні люди міста, які потрапили до кадру, парк, площа, Семенівка. Кожен ловив ті моменти, які вважав необхідними.
Захід та воркшоп організовували представники з Європи. Їх основним завданням було - вивчити місто, а також відкрити його з різних сторін для самих мешканців. Як зазначив Тім Бозе, один з організаторів та представник німецької організації DRA у Слов'янську, важливою метою для них було показати Слов'янськ, як місто, в якому вже немає збройного конфлікту, як місце, яке вдало звільнили від окупації.
Організація DRA вже давно співпрацює з Україною. Її представники у 2014 році висвітлювали події на Донбасі та фіксували обстріли зі сторони Російської Федерації, щоб показати європейському суспільству, що насправді відбувалося в Україні. Зараз у Слов'янську буде відкритий офіс організації. Планується співпраця з активістами та волонтерами. Завданням буде - показати, що Слов'янськ вже вільне місто, яке розвивається. Планується робота німецьких та українських волонтерів, які доводимуть, що Слов'янськ можна пов'язувати не тільки з війною.